blank

Оренда маніпулятора 10 тонн

Перевозки любого груза: от 5 кг и до такелажных работ

МАНІПУЛЯТОР 10 Т
Подача: 1000 грн
Година: 1000 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
МАНІПУЛЯТОР 15 Т
Подача: 1500 грн
Цiна: 1500 грн/год
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
МАНІПУЛЯТОР 5 Т
Подача: 750 грн
Година: 750 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ

Кран-маніпулятор – це універсальна спецтехніка, яка застосовується при проведенні вантажно-розвантажувальних робіт і для перевезення вантажів.

Транспортна «Myving 24» надає у оренду маніпулятори вантажопідйомністю від 5 до 20 тон з власного автопарку. Маніпулятор на 10 тон здатний задовольнити більшість побажань при підйомних роботах, може бути обладнаний додатковим причепом.

Плюси співпраці з нами:

• Наша техніка завжди чиста і справна;

• Обов'язкова орендна угода;

• Сформуємо гнучкі умови договору;

• Тариф оплати – погодинний.

Маніпулятори активно застосовуються:

• Для ремонтних або опоряджувальних робіт на висоті.

• Для робіт на будівельних об'єктах і при будівництві доріг.

• При обмежених умовах, коли інша техніка не може підібратися до місця робіт.

Плануєте один з подібних видів робіт? – Звертайтеся до нас і не пошкодуєте.

АВТО до 10 Т
Година: 640 грн
Гідроборт: +50 грн/год
Мiнiмальний заказ: 4 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
АВТО до 5 Т
Година: 500 грн
Гідроборт: +50 грн/год
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ КОРОТКА
Подача: 265 грн
Година: 265 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ ВІДКРИТОГО ТИПУ
Подача: 350 грн
Година: 350 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ ЄКСТРА ЛОНГ
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ ДОВГА
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ

Оренда крана маніпулятора в Києві вантажопідйомністю 10 тонн - транспортна компанія «Myving 24»

Кран-маніпулятор – це незамінна спецтехніка, при будівництві доріг, під час покрівельних і фасадних робіт, особливо в осінньо-зимовий період. Маніпулятори активно застосовуються, коли потрібно працювати на об'єктах, де відсутнє тверде покриття і нормальні під'їзні дороги.

Буває, що потрібна висока вантажопідйомність і в той же час, великого обсягу. Наприклад, кілька контейнерів або багато бочок на палетах. У такому випадку рекомендуємо вам поглянути на опцію оренди маніпулятора з причепом, їх ще називають довгомірами.

В цьому випадку, оренда маніпулятора на 10 тон буде оптимальним рішенням, але при особливо великих вантажах доведеться замовляти більш вантажопідйомні машини. Послуги з оренди маніпулятора на «Myving 24», – ми гарантуємо якість робіт і професіоналізм персоналу.

Маніпулятор – це спецтехніка, яка виручає там, де інша підйомна і транспортна техніка безсила або їх експлуатація сильно накладна. Так, кран-маніпулятор легко справляється зі складнощами на бездоріжжі восени і взимку, завдяки шасі-всюдиходу.

Відсутність стійкого покриття на землі не заважає йому проводити вантажно-розвантажувальні роботи. Оформити оренду однієї машини завжди дешевше, ніж декількох, та й на будмайданчику залишається більше вільних місць.

Оренда маніпулятора, наочні переваги:

• Замість кількох одиниць техніки – лише одна.

• Висока прохідність по бездоріжжю.

• Висока точність роботи при серйозній вантажопідйомності.

Не рідкісні випадки, коли потрібно провести вантажно-розвантажувальні роботи в обмеженому просторі, коли будівля або елементи конструкцій поблизу не дають під'їхати підйомній техніці впритул до місця роботу.

Тоді доводиться використовувати навантажувач або вантажників, вантажний автомобіль. Звичайно, це затратно по часу і в фінансовому плані. Оренда маніпулятора може вирішити цю проблему, так як стріла підйомника швидко демонтується, машина проїжджає місце, яке ускладнює під'їзд, стріла встановлюється на місце і можна працювати.

Транспортна компанія «Myving 24» має особистий автопарк, при укладанні співпраці, ми можемо домовитися про гнучкі умови співпраці.

Маніпулятор на 10 тон замовляють тільки в разі масштабних будівельних робіт, коли необхідно переміщення залізобетонних блоків і підйом будматеріалів на висоту в кілька поверхів, а також планується перевезення об'ємних та важких вантажів.

Зазвичай використовується додатковий причіп, щоб задовольнити бажання клієнта.

Оренда маніпулятора на 10 тон, переваги:

• Машини більш маневрені, ніж інша аналогічна спецтехніка, також мають високу прохідність.

• Може виконувати всі роботи, які доступні маніпуляторам на 5 і 7 тон.

• Більші розміри платформи і автомобіля в цілому – дозволяють перевозити за раз більший обсяг вантажу.

• Довший виліт стріли дозволяє проводити навантаження будматеріалів та інших важких об'єктів відразу на 3-4 поверх.

Оренда маніпулятора економить місце на будівельному об'єкті, так як замінює інші види підйомників, машину для перевезення і навантажувачі. Крім того, якщо вантажні роботи не йдуть без зупинки, то оренду можна оформляти точково, під виконання конкретних завдань. Це суттєво економить будівельний бюджет.

Оренда крана-маніпулятора на 10 тон у транспортній компанії – відмінний варіант, оскільки ви отримуєте готову техніку тільки тоді, коли вам це треба, відповідно платите виключно за роботу, а не за простій.

Оператор маніпулятора може повністю замінити бригаду робітників, яка працює за напрямом навантаження / розвантаження.

Основна перевага маніпулятора – точність робіт і економія (грошових коштів і місця на будівельному майданчику). Маніпулятор з тросовим механізмом підйому трохи повільніший, але гарантує фактично філігранну роботу при зачепленні вантажу. Їх рекомендується використовувати при виконанні дуже охайних робіт, коли ніяк не можна пошкодити або подряпати об'єкт.

Ліктьовий підйомний механізм працює швидше, але більш грубо. Це ідеальний варіант для навантаження і розвантаження будівельних матеріалів та об'єктів, які не бояться подряпин.

Замовляючи маніпулятор – ви отримуєте лише одну одиницю спецтехніки, за яку несете відповідальність, але яка працює за трьох. При відповідальній організації будівельних робіт, орендовані маніпулятори не стоять без діла, а відпрацьовують кожну хвилину.

КОНТАКТИ
АДРЕСА

вул. Світлицького, 
26, Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ


+38 073 476 60 15

Топ категорії:

MYVING 24
Заповніть фор​му 
і ми вам зателефонуємо!