blank

ВАНТАЖНИКИ

Надаємо повний спектр послуг вантажно-розвантажувальних робіт для всіляких переїздів в масштабі квартири, дачі, офісу, банків або цілих фабрик і заводів

Рено Докер
Подача: 170 грн
Година: 170 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
Бус короткий
Подача: 200 грн
Година: 200 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
БУС ДОВГИЙ 4м
Подача: 235 грн
Година: 235 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
БУС ГРУЗО-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ВАНТАЖНИК
Вiд 100 грн/год
Поверх: 10 грн
Мебельнi роботи: від 100 грн
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
Послуга Цiна
Завантаження, розвантаження, розстановка меблів по місцях 80 грн / год
Завантаження/Розвантаження; Упаковка меблів, Установка і розстановка меблів по
місцях + розбирання та збирання меблів + спуск, підйом пішки без ліфта
від 90 грн / год
Складські працівники (вантажники, пакувальники, фасувальники) 100 грн / год
Такелажні роботи. Предмети вагою понад 80 кг (сейфи, піаніно, роялі) від 3 грн / кг
ВВІЧЛИВІСТЬ
ОБЕРЕЖНІСТЬ
ПУНКТУАЛЬНIСТЬ

Компанія «Myving 24» готова забезпечити жителів Києва якісним послугами з вантажно-навантажувальних робіт. Працюючи з нами, ви отримуєте:

• Бригаду професіоналів, з досвідом роботи та без шкідливих звичок;

• Погодинну оплату праці;

• Поради диспетчера по підбору вантажної машини для перевезень;

• Машини теж наші, а водії – пунктуальні та уважні на дорозі.

Наші вантажники гарантують виконання робіт без пошкодження інтер'єру кімнат та предметів, що переносяться. Бувалі вантажники знають, як пронести габаритний предмет через малий отвір або незручний коридор. У самих запущених випадках знайдуться компетентні фахівці, які зможуть розібрати і зібрати предмет меблів або обладнання.

Крім того, ми можемо забезпечити мінімальне втручання замовника в процес, виконавши переїзд під ключ. Від вас буде потрібно тільки заявка на роботу та прийняття роботи. Час – штука цінна, ми це розуміємо і робимо все, щоб зберегти час клієнта.

ПУЗИРЧАСТА ПЛІВКА
25 грн м/п
ЗАМОВИТИ
СТРЕЙЧ-ПЛІВКА
300 грн / Рулон
ЗАМОВИТИ
ГОФРОКАРТОН
300 грн / Рулон
ЗАМОВИТИ
ГОФРОЯЩИК
Вiд 80 грн
ЗАМОВИТИ

Вантажники в Києві для переїзду - досвідчені фахівці, які знають, як правильно піднімати вантаж

Професійні вантажники – це не просто сильні хлопці, які тягають тяжкості. Це досвідчені фахівці, які знають, як правильно піднімати вантаж, як правильно переносити його в під'їздах, незручних проходах і як правильно вантажити в машину.

Насправді, існує безліч нюансів, які допомагають зберегти як цілісність вантажу, так і цілісність дверних прорізів і кутів в кімнатах. Також, не менш важливо виконувати навантаження таким чином, щоб не шкодити своєму здоров'ю.

Саме таких працівників ми наймаємо на роботу, які впораються з будь-якого завдання, в тому числі, з розбиранням меблів або демонтажем вбудованих предметів.

Компанія «Myving 24» готова забезпечити доставку будь-якого вантажу та провести вантажно-розвантажувальні роботи. Щоб ви не перевозили, меблі, техніку або дороге обладнання, будівельні матеріали або просто сміття, все це вимагає фізичної сили.

Ми надамо оптимальну кількість вантажників в бригаді, щоб виконати завдання в зручні вам терміни. В додаток до цього, ми можемо надати пакувальний матеріал та упакувати речі самостійно. Для цього є спеціальна послуга «Переїзд під ключ». Вивеземо все сміття після закінчення робіт.

Найняти вантажників в Києві не завжди так просто. Графіки розписані наперед, недостатньо персоналу та багато інших причин, які не дозволяють виконати вантажні роботи по вашій забаганці.

Ми ж гарантуємо, що завжди приймаємо замовлення та не відкладаємо роботи в довгий ящик. При необхідності, ми збільшуємо бригаду до потрібної кількості людей, в особливих випадках, можемо вивести на роботу кілька бригад.

Головна мета компанії «Myving 24» – задовольнити побажання замовника і виконати роботу тоді, коли йому зручно.

Наша компанія надає наступні послуги:

• Погодинну тарифікацію послуг вантажників;

• Переїзд офісу або квартири;

• Проведення вантажно-розвантажувальних робіт будь-якої складності;

• Надання необхідного транспорту для перевезення вантажів.

На окрему увагу заслуговує послуга «Переїзд під ключ». Вантажники, переїзд та в Києві – це безліч питань, з безліччю змінних.

Ми пропонуємо вам повну організацію переїзду квартири або офісу з вашою мінімальною участю в процесі. Ми самостійно розберемо та спакуємо меблі, інші предмети інтер'єру, навантажимо їх у машину, відвеземо за вказаною адресою та зберемо все на новому місці, аж до навішування поличок і дзеркал.

Замовити вантажників в «Myving 24» дуже просто. Для цього лише потрібно:

• Зателефонувати за номером телефону, вказаним на сайті або замовити зворотній дзвінок. Наш співробітник зв'яжеться з вами та детально розповість, як буде відбуватися співпраця. Від вас же буде потрібно докладна інформація про заплановані роботи, та щодо типу вантажу. Менеджер розрахує вартість роботи і підтвердить заявку.

Якщо у вас немає свого пакувального матеріалу, то обов'язково повідомте, щоб ми привезли свій.

• Далі, очікуєте прибуття нашої бригади.

• Після закінчення робіт, ви перевіряєте результат і підтверджуєте, що все пройшло успішно.

Ми цінуємо наших клієнтів, прагнемо бути пунктуальними та дотримуємося рамок зазначених термінів робіт. Наші вантажники завжди сильні, охайні і що найважливіше – тверезі. Вантажники Київ та область – до ваших послуг.

Вантажники в Києві – це дуже затребувана послуга, так як постійно хтось кудись переїжджає. Середня вартість послуг вантажника на годину – 120 гривень. Це на багато вигідніше, ніж постійно утримувати вантажника в штаті та платити йому місячну зарплату. І, це зовсім не багато, враховуючи, що ви наймаєте на роботу справжніх професіоналів, які знають, як швидко та акуратно переносити важкі речі.

Не женіться за економією, намагаючись самостійно спустити сотні кілограм з п'ятнадцятого поверху, навіть якщо ви досить сильні. Маленька економія не окупить потенційну травму та лікування здоров'я.

Довірте справу фахівцям, які знають, як правильно підняти тяжкість, під яким кутом, щоб полегшити навантаження на хребет, щоб було зручніше тримати. Нарешті, які гарантовано спустити фортепіано, не подряпавши стіни в під'їзді та двері сусідів.

Ми також надаємо максимально відповідний вантажний транспорт, в залежності від наявного вантажу. У підсумку, вся робота виходить максимально економічною, швидкою і як наслідок – продуктивною!

Звертайтеся в «Myving 24», якщо вам важливо вберегти своє здоров'я та отримати результат максимально швидко.

КОНТАКТИ
АДРЕСА

вул. Світлицького, 
26, Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ


+38 073 476 60 15

Топ категорії:

MYVING 24
Заповніть фор​му 
і ми вам зателефонуємо!