blank

Перевезти двері у Києві

Перевезення будь-якого вантажу: від 5 кг до такелажних робіт

Бус короткий
Подача: 200 грн
Година: 200 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
БУС до 3 Т
Подача: 350 грн
Година: 350 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ВАНТАЖНИК
Вiд 100 грн/год
Поверх: 10 грн
Мебельнi роботи: від 100 грн
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
Рено Докер
Подача: 170 грн
Година: 170 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ВВІЧЛИВІСТЬ
ОБЕРЕЖНІСТЬ
ПУНКТУАЛЬНIСТЬ

Як швидко перевезти двері у Києві?

Якщо потрібно перевезти двері, то найкраще звернутися до спеціалістів. І абсолютно неважливо, які це двері, нові або вживані. Занурити двері в транспорт поодинці досить важко. Тому фахівці рекомендують виконувати це завдання удвох чи втрьох.

Слід зазначити, що не рекомендується перевозити дерев'яні двері при сильних морозах. Бажано, щоб температура на вулиці була не нижче плюс 5 градусів. Якщо перевезення реалізується взимку, обов'язково подбає про утеплення кузова машини.

У будь-якому випадку перевезення дверей краще довірити команді професіоналів, які мають досвід у цій сфері та зможуть виконати все на найвищому рівні.

Щоб перевезення дверей пройшло з найкращими результатами, слід дотримуватись певних правил. Поради щодо транспортування дверей:

  •       Забрати зайві предмети з транспорту, що використовується для перевезення. Якщо планується перевезення легковим автомобілем, потрібно враховувати, що місця в ньому буває мало. Доречно видалити всі зайві деталі на дверях, а саме: ручки, рухомі деталі. Також важливо правильно упакувати двері, щоб конструкція не пошкодилася при завантаженні/розвантаженні, а також під час транспортування.
  •       Використання упаковки. Перед тим, як завантажити двері в транспорт, рекомендується її запаковати. Для цього можна використовувати картон, пінопласт, пухирчасту плівку, скотч, старі ковдри, інше ганчір'я.
  •       Фіксація. Перед тим, як вирушити в дорогу, двері потрібно закріпити. Якщо двері не поміщаються в салон, їх можна перевозити в багажнику або на даху авто, проте слід дотримуватись ПДР і позначити вантаж відповідним чином.
  •       Вибір оптимального виду транспорту. Зазвичай це вантажний автомобіль чи газель. Вибір робиться з урахуванням виду вантажу та його кількості.

Щоб перевезення дверей не обернулося неприємними наслідками, краще звернутися до компанії, що спеціалізується на даному виді послуг.

Фахівці нашої компанії гарантують, що при перевезенні:

  •       Стулки надійно фіксуються, а самі двері закріплюються у багажнику спеціальними ременями.
  •       Вироби перевозять у захисній плівці.
  •       Габаритні двері та ворота упаковуються та укладаються на спеціальні піддони.

Наша компанія дає гарантії акуратного та дбайливого перевезення ваших дверей. Перш ніж завантажити двері, вантаж готується до перевезення. Виріб загортають у стрейч-плівку, стягують скотчем і пакують у картон. Це забезпечує двері захист від випадкових ударів і подряпин, а також бруду та пилу, який може потрапити на них під час перевезення. Ми без проблем здійснюємо перевезення дорогих дверей, що мають скляні вставки або виконані дорогих порід дерева, що мають дизайнерські елементи, що вимагають особливого дбайливого звернення. Слід зазначити, що дверна коробка упаковується окремо від полотна дверей. Це гарантує її безпеку. Усі умови для якісного транспортування у нас дотримані.

Підсумкова вартість складається з урахуванням низки параметрів: кількість вантажів, їх обсягу та ваги, необхідності залучення вантажників, підйому на поверх. Також має значення, яким видом транспорту здійснюватиметься перевезення. Однак, ви можете бути впевнені, що замовити перевезення дверей в нашій компанії обійдеться недорого. У нас найдешевші ціни в місті Києві. Зробити замовлення на перевезення дверей по місту ви можете онлайн на нашому сайті. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей. Звертайтеся, у нас найвигідніші та дбайливі перевезення.

КОНТАКТИ
АДРЕСА

вул. Світлицького, 
26, Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ


+38 073 476 60 15

Топ категорії:

MYVING 24
Заповніть фор​му 
і ми вам зателефонуємо!