blank

Перевезення ліжка у Києві

Організовуємо перевезення ліжок та будь-яких інших меблів

«Myving 24» – Перевезення ліжка у Києві від професіоналів своєї справи.

Організовуємо перевезення ліжок та будь-яких інших меблів, надаємо вантажників та майстра зі збирання та розбирання меблів. Надаємо пакувальні матеріали та гарантуємо доставку меблів без пошкоджень.

Співпраця з Myving 24 – це:

 • Економія особистого часу завдяки оперативному виконанню замовлень.
 • Багаторічний досвід роботи у сфері перевезення меблів.
 • Наявність великого автопарку, можливість індивідуального підбору вантажного автомобіля.
 • Невисокі ціни на послуги.
 • Вантажники без шкідливих звичок та пунктуальні водії.

Ми не працюємо за шаблонами, враховуємо нюанси в кожному конкретному випадку та прагнемо забезпечити нашим клієнтам якісний сервіс та максимальний рівень комфорту під час спілкування.

ВВІЧЛИВІСТЬ
ОБЕРЕЖНІСТЬ
ПУНКТУАЛЬНIСТЬ
ВАНТАЖНИК
Вiд 100 грн/год
Поверх: 10 грн
Мебельнi роботи: від 100 грн
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ ДОВГА
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ КОРОТКА
Подача: 265 грн
Година: 265 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ ЄКСТРА ЛОНГ
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ

Перевезення ліжок у Києві – транспортна компанія Myving 24

«Як перевезти ліжко в нову квартиру?» – популярна послуга активних мешканців Києва. Багато сімей знімають квартиру і кочують разом зі своїми меблями, як мінімум з найважливішими супутниками – ліжком або диваном і телевізором. У разі зміни місця проживання, як же обійтися без свого улюбленого ліжка? Самостійно організувати перевезення не завжди виходить, тому логічно звернутися до послуг транспортних компаній.

«Myving 24» готова оперативно організувати перевезення ліжка, дивана та будь-яких інших меблів. Наш автопарк налічує велику кількість автомобілів, відповідно, ми не ставимо ваше замовлення в чергу, а починаємо роботу максимально швидко. З вашого боку – лише один дзвінок, а з нашого боку – професійні співробітники та налагоджений процес з перевезення ліжок.

У нас гнучкі можливості при співпраці. Можливе перевезення ліжка під ключ, як кажуть. Ми самі його розберемо, запакуємо, винесемо та доставимо до нового місця. Ви, звичайно, можете виконати частину роботи самостійно, залишив нам лише перевезення. Різниця в ціні не буде суттєвою тому варто задуматися, чи потрібно витрачати свої сили та час, коли професійні працівники зможуть зробити це швидше та якісніше?

Як правило, перед перевезенням ліжко слід розібрати, особливо якщо потрібно перевезти двоспальне або двоярусне ліжко. Зробити це не складно, якщо взяти інструкцію зі складання та виконати все у зворотному порядку. Однак, як показує практика, цю інструкцію майже завжди втрачають або викидають одразу після складання ліжка. У такому разі, якщо не впевнені у своїх силах, то краще залишити це професіоналам.

Транспортна компанія «Myving 24» якраз надає не тільки вантажників, а й фахівців зі збирання та розбирання меблів.

Якщо планується перевезення односпального ліжка, переміщення до машини можна виконати без розбирання. Для цього слід уточнити таку інформацію:

 • Ширину дверних отворів;
 • Ширину та довжину ліжка.

Наш майстер на місці попередньо перевірить якість вузлів з'єднання частин ліжка, після чого ухвалить рішення щодо можливості транспортування ліжка без розбирання.

Зверніть увагу: у деяких випадках дешевше замовити послуги з розбирання та збирання меблів, ніж замовляти більш місткий вантажний автомобіль, щоб перевезти ліжко не розбираючи.

Багаторічний досвід роботи та професійна бригада співробітників дозволяють нам назвати ціну та підібрати підходящу машину для перевезення ліжка в режимі телефонної консультації.

В цілому процес відбувається наступним чином:

 • Дзвінок до компанії «Myving 24».
 • Наш менеджер ставить питання для оцінки всіх етапів роботи. (Тип ліжка, розміри, поверховість, адреса виїзду та адреса доставки, чи потрібні вантажники, чи потрібен майстер зі збирання та розбирання меблів).
 • На основі цієї інформації складається логістика шляху, кількість і склад вантажників у бригаді, підбирається відповідна модель транспортного засобу.
 • Проводимо на місці розбирання ліжка.
 • Завертаємо деталі у захисні пакувальні матеріали.
 • Виконуємо навантажувальні роботи.
 • Перевезення ліжка до місця призначення.
 • Розвантажувальні роботи та доставка ліжка до місця встановлення.
 • Складання ліжка, перевірка роботи клієнтом.

Працюємо швидко та відповідально, звертайтесь, щоб заощаджувати свій час!

КОНТАКТИ
АДРЕСА

вул. Світлицького, 
26, Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ


+38 073 476 60 15

Топ категорії:

MYVING 24
Заповніть фор​му 
і ми вам зателефонуємо!