blank

Демонтажні роботи у Києві та області з виїздом у день замовлення

Дайте відповідь на запитання протягом 1 хвилини, і ми надамо вам вартість демонтажу, а також забронюємо для вас знижку в розмірі 10%.

ВАНТАЖНИК
Вiд 100 грн/год
Поверх: 10 грн
Мебельнi роботи: від 100 грн
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
Вивіз сміття на Газелі
Подача: 300 грн
Цiна: 300 грн/м3
Мiнiмальний заказ: 600 грн
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
Вивіз сміття на Камазi
Подача: 2300 грн
Цiна: 2300 грн / 10 тонн
Мiнiмальний заказ: 10 тонн
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ВВІЧЛИВІСТЬ
ОБЕРЕЖНІСТЬ
ПУНКТУАЛЬНIСТЬ

Ми раді запропонувати вам наші професійні послуги з демонтажу. Наша компанія спеціалізується на якісному та безпечному розбиранні та видаленні різних конструкцій та матеріалів.

Що ми пропонуємо:

  • Комплексний демонтаж: Ми забезпечуємо повний спектр послуг з демонтажу, включаючи розбирання, вивезення сміття, сортування матеріалів та утилізацію. Наша команда досвідчених фахівців гарантує ефективне та безпечне виконання робіт.
  • Гнучкість та індивідуальний підхід: Ми розуміємо, що кожен проект унікальний. Тому ми готові адаптуватися до ваших потреб і надати індивідуальні рішення. Працюючи в тісному співробітництві з вами, ми розробимо оптимальну стратегію демонтажу.
  • Дотримання стандартів безпеки: Ми дотримуємося суворих норм та правил безпеки при виконанні демонтажних робіт. Наша команда професіоналів має необхідні знання та досвід, щоб гарантувати безпеку всіх учасників проекту.
  • Терміни та бюджет: Ми цінуємо ваш час та гроші. При складанні плану робіт ми враховуємо ваші терміни та бюджет, щоб забезпечити ефективне виконання проекту та запропонувати конкурентоспроможні ціни.
  • Якість та задоволення клієнтів: Ми прагнемо до високої якості у всьому, що робимо. Ваше задоволення - наш головний пріоритет. Ми гарантуємо професійний підхід, уважне ставлення до деталей та повне виконання всіх узгоджень.

Ми готові приступити до роботи негайно. Для отримання додаткової інформації про наші послуги та складання індивідуальної комерційної пропозиції, будь ласка, зв'яжіться з нами за наведеними нижче контактними даними. Ми будемо раді стати вашим надійним партнером у демонтажі будь-якої складності.

Вид робіт Ціна
Демонтаж конструкцій з гіпсокартону (стіни, стеля) від 60 грн/м2
Демонтаж бетонних тонкостінних перегородок від 350 грн/м2
Демонтаж цегляних перегородок від 65 грн/м2
Демонтаж гіпсових перегородок від 60 грн/м2
Видалення побілки (стіни, стеля) від 30 грн/м2
Очищення поверхонь від старої фарби, шпаклівки від 40 грн/м2
Знімання керамічної плитки від 65 грн/м2
Сбив цементной стяжки до 30мм від 55 грн/м2
Сбив цементной стяжки від 30 до 60мм від 65 грн/м2
Сбив цементной стяжки від 60 до 100мм від 80 грн/м2
Розбірка підлог з лінолеуму або ковроліну від 30 грн/м2
Розбірка паркетної підлоги від 39 грн/м2
Демонтаж ламінату від 30 грн/м2
Демонтаж підлогового плінтусу від 15 грн/м.п.
Сбивка старої штукатурки від 40 грн/м2
Демонтаж укосів (штукатурка) від 40 грн/м.п.
Зняття старих шпалер від 20 грн/м2
Демонтаж дверного блоку міжкімнатного від 120 грн/шт
Демонтаж балконного блоку від 320 грн/шт
Демонтаж балконної тумби від 520 грн/шт
Демонтаж утеплювача з балкона від 35 грн/м2
Демонтаж віконного блоку від 114 грн/м2
Демонтаж підвіконня, водостічної труби від 80 грн/м2
Демонтаж шаф, антресолі від 150 грн/шт
ВАНТАЖНИК
Вiд 100 грн/год
Поверх: 10 грн
Мебельнi роботи: від 100 грн
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ ДОВГА
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ ВІДКРИТОГО ТИПУ
Подача: 350 грн
Година: 350 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ

Демонтажні роботи у Києві: професійне виконання за вигідними цінами

Ви шукаєте надійну компанію для здійснення демонтажних робіт? Ми - ваш найкращий вибір! З нашою командою кваліфікованих фахівців ви отримаєте якісне та швидке виконання всіх демонтажних процесів.

Один з наших основних видів робіт - демонтаж плитки. Ми ефективно та безпечно знімемо плитку з будь-якої поверхні. Незалежно від розміру та складності роботи, ми пропонуємо конкурентні ціни, які вас приємно здивують. Звертайтесь до нас для отримання детальної консультації та розрахунку вартості демонтажу плитки.

Якщо вам потрібен демонтаж штукатурки, ми також готові надати вам професійну допомогу. Наші спеціалісти мають багаторічний досвід у виконанні цієї роботи. Вони здатні видалити штукатурку зі стін без пошкоджень основи, забезпечуючи бездоганну якість виконання.

Додатково, ми виконуємо демонтаж стін будь-якого типу. Чи вам потрібно видалити стіну в квартирі, офісі чи будівлі, наша команда забезпечить безпечне та ефективне виконання робіт. Ми дотримуємося всіх необхідних норм та стандартів безпеки, щоб забезпечити успішне завершення проекту.

Ми здійснюємо якісний демонтаж стін різних типів і матеріалів, гарантуючи безпеку та ефективність процесу.

Наші досвідчені фахівці мають широкий досвід і знання в галузі демонтажу, що дозволяє нам ефективно розбирати стіни будь-якої складності. Ми використовуємо передове обладнання та інструменти, щоб забезпечити швидкість і точність виконання робіт.

При замовленні демонтажу стін у нас, ви можете розраховувати на індивідуальний підхід, адаптований до ваших потреб і бюджету. Ми пропонуємо гнучку систему ціноутворення, де ціна розраховується в залежності від обсягу робіт, типу стіни та інших факторів.

Наші роботи з демонтажу в квартирі виконуються з дотриманням всіх безпечних норм і вимог. Ми забезпечуємо мінімальні перешкоди та безлад, щоб ваше життя під час робіт залишалося комфортним.

Звернувшись до нас, ви отримаєте не тільки професійні послуги з демонтажу, але й персоналізований підхід, оперативне виконання завдання та гарантовану якість. Зробіть свій проект успішним, довіривши демонтаж стін нам.

Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни, адаптовані до вашого проекту. Для отримання точної цінової пропозиції зверніться до нашої компанії і надайте деталі вашого завдання.

Щодо демонтажу підлоги, ціна також залежить від різних факторів, таких як тип підлоги, обсяг робіт та складність. Ми забезпечуємо якісний демонтаж полових покриттів за доступними цінами. Зверніться до нас, щоб отримати детальну інформацію про ціни на демонтаж полів.

Ціна на демонтаж плитки за квадратний метр також може варіюватись залежно від різних факторів, таких як тип плитки, стан підлоги та обсяг робіт. Для отримання точної ціни за метр квадратний зверніться до нас і надайте необхідні деталі.

Наша компанія пропонує різноманітні демонтажні роботи за конкурентоспроможними цінами. Для отримання прайсу на демонтажні роботи, зв'яжіться з нами і надайте деталі вашого проекту. Ми з радістю надамо вам докладну інформацію про ціни та вартість наших послуг.

Наша команда професіоналів здійснює демонтаж різних елементів, включаючи підлоги, стіни, плитку, системи опалення та інші конструкції. Ми виконуємо роботи аккуратно, дотримуючись всіх необхідних норм і безпеки.

Для отримання прайс-листа на демонтажні роботи в квартирі, будь ласка, зв'яжіться з нами. Ми врахуємо особливості вашого проекту та надамо вам детальну інформацію про ціни на наші послуги.

Ціна на демонтаж квартири може варіюватися залежно від обсягу робіт, складності проекту та інших факторів. Для отримання точної ціни на демонтаж квартири рекомендуємо звернутися до нас з докладною інформацією про ваш проект.

Якщо вам потрібен демонтаж в квартирі, зверніться до нас. Ми маємо досвід у проведенні різних демонтажних робіт і гарантуємо якісне виконання завдання. Вартість демонтажу в квартирі буде визначена залежно від конкретного проекту, тому рекомендуємо зв'язатися з нами для отримання більш детальної інформації про ціну.

Для уточнення ціни на демонтажні роботи в квартирі, будь ласка, зв'яжіться з нами та надайте інформацію про потрібні роботи. Наша команда з задоволенням надасть вам детальну консультацію та комерційну пропозицію, що відповідає вашим потребам та бюджету.

Наша команда професіоналів здійснює розбірку різних типів перегородок, включаючи гіпсокартон, дерев'яні перегородки та інші матеріали. Ми пропонуємо якісні демонтажні роботи за конкурентною ціною.

Ціна на демонтаж перегородок може залежати від різних факторів, таких як тип перегородки, її розміри, складність робіт та інші. Для отримання детальної інформації про ціну на демонтаж перегородок, зверніться до нас з конкретними деталями вашого проекту.

Наша компанія пропонує професійний демонтаж гіпсокартонних перегородок за доступною ціною. Ми маємо досвід у розбірці гіпсокартону та забезпечуємо якісне виконання робіт з урахуванням всіх вимог та стандартів.

Якщо вам потрібен демонтаж гіпсокартонних перегородок, зверніться до нас. Ми надамо вам детальну інформацію про ціну та умови виконання робіт.

За потреби демонтажу перегородок, зокрема гіпсокартонних, звертайтесь до нас. Ми готові надати професійні послуги з демонтажу за конкурентною ціною. Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації про ціни та умови робіт.

КОНТАКТИ
АДРЕСА

вул. Світлицького, 
26, Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ


+38 073 476 60 15

Топ категорії:

MYVING 24
Заповніть фор​му 
і ми вам зателефонуємо!