blank

Перевезення шафи та інших меблів по Києву швидко та недорого

Надаємо послуги з перевезення нових та старих меблів, у тому числі можливе перевезення шафи.

«Myving 24» – перевезення шафи та інших меблів по Києву швидко та недорого.

Надаємо послуги з перевезення нових та старих меблів, у тому числі можливе перевезення шафи. Можливий вибір різних машин для перевезення та наймання вантажників з нашого боку.

Докладніше про переваги роботи з «Myving 24»:

 • Великий парк вантажних автомобілів.
 • Виконуємо супутні роботи: збирання/розбирання меблів, упаковка, вантажно-розвантажувальні роботи.
 • Професійний менеджмент із роками досвіду роботи у сфері.
 • Вантажники без шкідливих звичок.
 • Особливий підхід до перевезення старих меблів.

Для нас кожне замовлення – індивідуальний випадок, підбираємо найбільш оптимальний транспортний засіб, найкоротший маршрут по Києву та прагнемо зробити ціну на послуги максимально цікавою для клієнта.

ВВІЧЛИВІСТЬ
ОБЕРЕЖНІСТЬ
ПУНКТУАЛЬНIСТЬ
АВТО до 5 Т
Година: 500 грн
Гідроборт: +50 грн/год
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
БУС до 3 Т
Подача: 350 грн
Година: 350 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
Бус короткий
Подача: 200 грн
Година: 200 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ВАНТАЖНИК
Вiд 100 грн/год
Поверх: 10 грн
Мебельнi роботи: від 100 грн
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ ДОВГА
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ КОРОТКА
Подача: 265 грн
Година: 265 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ ВІДКРИТОГО ТИПУ
Подача: 350 грн
Година: 350 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ ЄКСТРА ЛОНГ
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ

Перевезти шафу недорого у Києві – транспортна компанія «Myving 24»

Мабуть, майже кожен стикався з питанням, коли потрібно перевезти шафу і краще зробити це недорого. У разі покупки нової шафи в магазині, доставку найчастіше організовує магазин, який уже подбав та уклав договір із мувінговою компанією. А якщо потрібне перевезення меблів під час переїзду, то приватному клієнту необхідно самостійно шукати перевізника. Багато хто впевнений, що впорається сам, а потім шкодує, коли пошкоджують фасади або кути під час спуску в під'їзді, ламають ніжки, коли намагаються рухати і переносити меблі в нерозібраному вигляді.

Співпраця з транспортною компанією, яка професійно надає послуги з перевезення корпусних та м'яких меблів – найкраще рішення. Спостерігаючи за роботою фахівців, ви побачите три плюси, після чого більше не буде сумнівів у наймі перевізників, а саме:

 • Економія особистого часу, тому що профі працюють набагато швидше.
 • Впевненість у збереженні меблів у первинному вигляді. Професійні вантажники акуратно та спритно поводяться з меблями на незручних сходових прольотах та у вузьких коридорах квартир.
 • Переконаність, що самостійно так не вийшло б. Все-таки досвід роботи відіграє серйозну роль і важко конкурувати із професіоналами.

Якщо ціна стоїть на чолі всього і потрібно перевезти шафу недорого, можна самостійно розібрати меблі, винести до машини, а перевізнику залишити тільки функції транспортування. Економія буде, але не суттєва, набагато більше плюсів та гарантій при замовленні перевезення під ключ.

Перевезення шафи – не найскладніше серед перевезення меблів, але необхідно дотримуватися правил і нюансів, щоб все пройшло гладко. Виняток може бути тільки зі старими та тендітними меблями.

Перевезення шафи, як і будь-яких інших корпусних меблів, може здійснюватися тільки в автомобілі із закритим типом кузова. Це гарантує захист поверхні від несподіваних впливів довкілля.

Якщо меблі перевозяться в розібраному вигляді, то можна заощадити на машині, тому що все вміститься і в невелику газель. Якщо планується перевезти шафу в зібраному вигляді, може знадобитися машина з більш містким кузовом.

Наступний етап – розбирання шафи та ретельне упакування всіх елементів. Особлива увага до фурнітури: ручок, штанг для вішалок, дзеркал. Важливо, щоб усі кути були ізольовані один від одного, щоб унеможливити пошкодження. Полиці, дверцята та стінки шафи обертаються в пухирчасту плівку та укладаються в машині один на одного, але між ними потрібно обов'язково зробити прошарок з товстого картону. Після завершення навантаження розібрану шафу потрібно зафіксувати в кузові спеціальними ременями.

Особливий підхід до старих меблів, які можуть не пережити розбирання. У такому разі наш майстер на місці визначить чи можливе безпечне розбирання або краще не ризикувати та виконати перевезення без розбирання. Перевезення нерозбірних меблів може вимагати більше робочих рук та більш містку машину. Шафа у кузові встановлюється вертикально, після чого фіксується. Якщо є можливість, та бічні стінки дозволяють опустити його горизонтально, це трохи спрощує завдання.

Потрібна перевезення меблів у Києві? З «Myving 24» перевезти шафу, ліжко або холодильник не важко. Ми надаємо вигідні тарифи та якісний сервіс за доступними цінами. Крім того, можливий гнучкий вибір послуг, від перевезення меблів під ключ до вибору тільки транспортування.

Послуги транспортної компанії «Myving 24»:

 • Перевезення меблів під ключ.
 • Складання та розбирання меблів.
 • Упаковка вантажу.
 • Навантажувально-розвантажувальні роботи.
 • Оренда машин для перевезення.
 • Крім того, займаємося перевезеннями будівельних матеріалів, вивозом будівельного сміття та забезпечуємо логістику магазинів.
КОНТАКТИ
АДРЕСА

вул. Світлицького, 
26, Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ


+38 073 476 60 15

Топ категорії:

MYVING 24
Заповніть фор​му 
і ми вам зателефонуємо!