blank

ВИВІЗ
СМIТТЯ

Вивозимо сміття в Києві у цілодобовому режимі

Вивіз сміття на Газелі
Подача: 300 грн
Цiна: 300 грн/м3
Мiнiмальний заказ: 600 грн
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
Вивіз сміття на Камазi
Подача: 2300 грн
Цiна: 2300 грн / 10 тонн
Мiнiмальний заказ: 10 тонн
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
Вивіз сміття на Газонi
Подача: 1600 грн
Цiна: 1600 грн / 5 тонн
Мiнiмальний заказ: 5 тонн
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
Послуга Цiна
Завантаження, розвантаження, розстановка меблів по місцях від 80 грн / год
Завантаження/Розвантаження; Упаковка меблів, Установка і розстановка меблів по
місцях + розбирання та збирання меблів + спуск, підйом пішки без ліфта
від 90 грн / год
Складські працівники (вантажники, пакувальники, фасувальники) від 100 грн / год
Такелажні роботи. Предмети вагою понад 80 кг (сейфи, піаніно, роялі) від 3 грн / кг

Компанія «Myving 24» вже більше 15 років надає послуги з вивезення будівельного сміття. Шматки штукатурки та перекриттів, старі меблі, залишки гіпсокартону, вивезення сміття після прибирання прибудинкових територій – це ті послуги, на яких ми вже собаку з'їли та виробили чіткий алгоритм дій як з приватними клієнтами, так і з великими компаніями.

Важливо не тільки вивести сміття, а й правильно його утилізувати.

Ми маємо в своєму розпорядженні власний автопарк машин і спецтехніки, включаючи навантажувачі, екскаватори, бункеровози та вантажні машини вантажопідйомністю до 12 тон.

Два варіанти дій:

• Наша машина, Ваші вантажники.

• Наша машина, Наші вантажники.

Ціна вивезення сміття залежить від обсягу сміття, від того чи будуть працювати наші бригади вантажників та від того, наскільки зручний під'їзд до кучі будсміття.

«Myving 24» – професійний і швидкий вивіз будівельного сміття в Києві

ПЕРЕГЛЯНУТИ АВТОПАРК
ВВІЧЛИВІСТЬ
ОБЕРЕЖНІСТЬ
ПУНКТУАЛЬНIСТЬ

Замовити вивезення будсміття з компанією з багаторічним досвідом «Myving 24»

«Myving 24» – компанія з багаторічним досвідом вивезення будівельного сміття. Ми забезпечуємо вивіз великогабаритних і дрібних відходів. Чи задавалися питанням, як позбутися залишків будсміття після ремонту або куди подіти мотлох з гаража і підвалу? – Дзвоніть нам, вирішимо це питання швидко і професійно. Вивіз сміття в Києві – це питання, яке хвилює багатьох людей. Як бути, куди звернутися. Люди починають шукати знайомих, хто їм допоможе. Проблема в тому, що найчастіше транспорт не спеціалізований і утилізація відходів проходить з порушеннями та шкодою для навколишнього середовища. Вивіз сміття повинен здійснюватися професіоналами з використанням всіх відповідних норм щодо його подальшої утилізації. Ми співпрацюємо з будівельними бригадами, компаніями і приватними клієнтами.

• Ви наймаєте на роботу професіоналів своєї справи. Більше 15 років роботи в сфері.

• Оперативне вивезення сміття в Києві ціна оптимальна і для вас, і для нас.

• Вивіз сміття в будь-який час, зручний для клієнта.

• Маємо власний автопарк і спеціалізовану техніку.

Перед оформленням замовлення зробіть оцінку приблизного обсягу відходів після робіт. Звертаючись до нас, ви отримаєте наступний набір питань:

• Що потрібно вивезти. Великогабаритне будсміття, дрібне сміття в мішках, старі меблі, рами, тощо.

• У що упаковане сміття.

• Приблизний обсяг.

• Дата вивезення.

• Чи потрібні вантажники, чи є ліфт.

Якщо ж з дрібним сміттям приватні особи ще якось намагаються впоратися самостійно, то великогабаритні відходи вводять їх в ступор. Важливо зауважити, що викид великогабаритного сміття після ремонту, залишків меблів, техніки в загальні контейнери і забруднення прибудинкової території карається системою штрафів, згідно з українським законодавством. Плануючи ті чи інші роботи, ви зобов'язані передбачити, як і куди вивезти сміття.

Великогабаритне будівельне сміття це:

• Відходи, які залишилися після ремонту. Шматки бетону, гіпсокартону, двері, плитка, тощо.

• Сантехніка, що вийшла з ладу.

• Побутова техніка, меблі, інші предмети інтер'єру.

• Відходи, які залишаються після облагородження території. Пні, зрубані дерева, довгі гілки.

Технічно, під визначення великого сміття потрапляє все, що розміром більше 50 х 50 сантиметрів. Відповідно, намагаючись утилізувати таке сміття самостійно, ви ризикуєте нарватися на штрафи, особливо в Києві.

«Myving 24» – вирішить всі проблеми з вивозом будсміття в Києві. У нашому розпорядженні цілий парк автотехніки, включаючи КАМАЗи, вантажівки з контейнерами для сміття, навантажувачі та підйомні крани. Додайте до цього понад 15 років роботи в сфері послуг, і ви отримаєте ідеального виконавця для свого завдання.

Наші потенційні клієнти звичайно ж в першу чергу питаючи про вивезення сміття в Києві, цікавляться ціною. Ніхто не може сказати точну ціну за раніше, але ми можемо розповісти, як формується ціна.

Отже, ціни на вивіз будсміття в Києві визначаються наступними факторами:

• Потрібні вантажники, чи ні. Виходячи з цього факту випливають наступні три.

• Вага. Вантажники повинні швидко вантажити будівельне сміття в машину.

Сміттєві мішки не повинні бути більше 30 кг ваги. Це розраховується з того, що мішок повинна нести одна людина, це робить ціну нижче. У разі більш важких мішків, його будуть нести дві людини, що істотно сповільнить роботу.

• Обсяг. Чим краще упаковані легкі об'ємні речі, тим дешевше кінцева ціна. Особливо це стосується демонтованих віконних рам, старих меблів, плінтусів для підлоги. Коротко кажучи, чим менше ходок зроблять працівники, тим вигідніше вашому гаманцю.

• Наявність ліфта та зручність під'їзду до будинку. Очевидно, що робочий ліфт в під'їзді – це величезний плюс. Що стосується приватних будинків, то, чим ближче під'їзд до будсміття, тим краще.

В цілому, можна виділити головне правило – чим швидше сміття можна завантажити в машину, тим дешевше це буде коштувати. Тобто, образно кажучи, спуск одного мішка в 30 кг обходиться дешевше, ніж винос 5 об'ємних, але більш легких відходів.

КОНТАКТИ
АДРЕСА

вул. Світлицького, 
26, Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ


+38 073 476 60 15

Топ категорії:

MYVING 24
Заповніть фор​му 
і ми вам зателефонуємо!