blank

Перевезення картин у Києві: дбайливо перевеземо ваші витвори мистецтва

Перевезення будь-якого вантажу: від 5 кг до такелажних робіт

АВТО до 10 Т
Година: 640 грн
Гідроборт: +50 грн/год
Мiнiмальний заказ: 4 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
АВТО до 5 Т
Година: 500 грн
Гідроборт: +50 грн/год
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
БУС до 3 Т
Подача: 350 грн
Година: 350 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
Бус короткий
Подача: 200 грн
Година: 200 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ

Іноді може знадобитися перевезення не зовсім традиційних речей. Наприклад, це може бути перевезення картин. Така послуга потрібна, якщо ви є учасником виставки і потрібно перевезти до місця призначення багато творів мистецтва. Також перевезення картин може знадобитися під час переїзду. Перевезення витворів мистецтва – відповідальний захід, який не можна пускати на самоплив, а найкраще довірити професіоналам. Працівники нашої компанії без проблем виконають перевезення картин столицею.

ВВІЧЛИВІСТЬ
ОБЕРЕЖНІСТЬ
ПУНКТУАЛЬНIСТЬ
БУС ГРУЗО-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
БУС ДОВГИЙ 4м
Подача: 235 грн
Година: 235 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
АВТО ВІДКРИТЕ ДО 10 Т
Подача: 640 грн
Цiна: 640 грн / год
Мiнiмальний заказ: 4 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ВАНТАЖНИК
Вiд 100 грн/год
Поверх: 10 грн
Мебельнi роботи: від 100 грн
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ

Які можуть виникнути проблеми при транспортуванні своїми силами

Звісно, можна перевезти картини самостійно. Однак слід розуміти, що такий вид перевезення може бути пов'язаний з певними ризиками. Це рішення пов'язане з такими мінусами:

  •       Витрати часу та сил на перевезення. Справа в тому, що для людини, яка не є профі в питаннях перевезення, вирішення цього завдання може виявитися дуже нелегким випробуванням.
  •       Можливість пошкодження дорогих експонатів. Через недотримання правил транспортування справді цінні експонати можуть бути пошкоджені.
  •       Підвищена вібрація в кузові під час перевезення непрофесійним водієм.
  •       Відсутність спеціальних захватів та кріплень, інших пристроїв, які обов'язково є в кузові автомобілів перевезення профільних служб.

Транспортування картин зазвичай здійснюють:

  •       У рамі – оптимальний варіант, оскільки наявність обрамлення додатково захищає від ударів. Цей спосіб передбачає, що виріб упаковується в плівку з поліетилену. Особливо ретельно запаковуються кути та краї картини. Далі використовується плівка з бульбашками, яку фіксують за допомогою клейкої стрічки. Далі картина пакується у футляр або обгортку із щільного картону, яка забезпечує додаткове збереження.
  •       Без рами – перевезення творів мистецтва у вигляді пов'язані з великими ризиками. Полотно у разі відокремлюється акуратно від рами. Раму пакують окремо, полотно скручується так, щоб фарба була назовні, далі поміщається в тубус. Також може пакуватися в кальку.

При упаковці слід стежити, щоб клейка стрічка не торкалася лицьового боку картини. У таких випадках рекомендується робити прошарок із тонкого паперу. Картини обов'язково зафіксувати у кузові за допомогою ременів.

Замовляючи перевезення картин у нас, ви 100% отримуєте такі переваги:

  •       Оптимально продуманий маршрут з урахуванням пробок та інших факторів.
  •       Навчені водії, які їдуть із безпечною швидкістю, не наражаючи на вантажі небезпеки.
  •       Досвідчені вантажники, які знають, як працювати з предметами мистецтва.
  •       Картини якісно упаковуються та фіксуються у кузові.

Наша компанія займається перевезенням різних вантажів, у тому числі предметів мистецтва. Маємо штат навчених співробітників та автопарк під будь-які вантажі. Ми радо допоможемо в організації перевезень будь-якої складності. Гарантуємо виконання робіт точно вчасно. Потрібно перевезти картини, полотна, інші предмети мистецтва, ми завжди до ваших послуг. Ми знаємо, як правильно упакувати вантаж і який транспорт використовувати. Реалізуємо перевезення Києвом. У нашому вантажному транспорті передбачені пасажирські місця, тож замовник може супроводжувати свої цінності. Ціни на перевезення картин та інших вантажів однією з найдоступніших у столиці. Звертайтесь, ми можемо вам допомогти.

КОНТАКТИ
АДРЕСА

вул. Світлицького, 
26, Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ


+38 073 476 60 15

Топ категорії:

MYVING 24
Заповніть фор​му 
і ми вам зателефонуємо!