blank

Вивіз меблів у Києві

Перевезення будь-якого вантажу: від 5 кг до такелажних робіт

БУС до 3 Т
Подача: 350 грн
Година: 350 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
АВТО до 5 Т
Година: 500 грн
Гідроборт: +50 грн/год
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
Рено Докер
Подача: 170 грн
Година: 170 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
Бус короткий
Подача: 200 грн
Година: 200 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ВВІЧЛИВІСТЬ
ОБЕРЕЖНІСТЬ
ПУНКТУАЛЬНIСТЬ

Професійне вивезення меблів у Києві

Послуга вивезення старих меблів дуже затребувана останнім часом. Адже це реальна можливість назавжди позбутися великогабаритних речей, що засмічують цінні квадратні метри квартири чи будинку. Кожен хоча б раз у своєму житті стикається з проблемою сміття, що накопичилося. Але далеко не все сміття можна просто викинути у сміттєпровід. Наприклад, зі старими меблями так вчинити не вийде, тому що за це можна отримати серйозний штраф. Виходом із ситуації стане замовлення машини для вивезення будівельних меблів.

Наша команда з радістю виконає вивіз меблів у Києві. Ми маємо не один рік досвіду, розуміємо процес у деталях, тому це завдання з нами завжди вирішується легко та швидко без втрати часу.

У вирішенні цього питання є кілька варіантів. Наприклад, можна просто винести старі меблі до сміттєвого бака, відвезти на дачу або віддати друзям. Як це зробити, також кожен вирішує сам за себе. Хтось може виконати вивезення старих зламаних меблів самостійно, тоді як інші шукають варіанти. Наприклад, можна замовити вивезення старих меблів у профільній компанії. Утилізація меблів в останні роки входить до затребуваних послуг по місту Києву. Причин багато. Основний з них є придбання нових меблів, що потребує позбавлення від старих. Вирішити це завдання буває проблематично, оскільки більшість видів старих меблів і техніки відрізняються громіздкістю. До того ж, якщо ваше житло розташоване на останніх поверхах будинку, де немає ліфта, це викликає додаткові труднощі. Не варто надривати спину і витрачати нерви, краще звернутися до професіоналів, які виконають вивіз меблів швидко та без зайвих розмов та переживань.

Якщо ваші меблі віджили свій вік, то правильним рішенням буде замовити вивезення старих меблів у Києві. Професійне вивезення меблів з подальшою їх утилізацією вирішує проблему забруднення навколишнього середовища, крім того, деякі меблі можна розібрати та відправити на вторинну переробку. Замовляючи вивіз та утилізацію меблів у нашій компанії, ви можете бути впевнені, що послуга буде надана на всі 100% якісно.

Які зараз ціни на вивезення старих меблів у Києві. Відповідь на це запитання шукає багато хто, хто вирішив розвантажити своє приміщення та викинути зайве. Ціни на вивезення та утилізацію старих меблів починаються від 900 гривень. На підсумкову вартість може впливати низка факторів, які варто брати до уваги.

Підсумкова вартість вивезення залежить від:

  •       Територіального розташування об'єкта, звідки потрібно вивезти меблі.
  •       Об'ємів, ваги та габаритів об'єктів, що перевозяться.
  •       Потреби у вантажниках.
  •       Поверхні будівлі, з якої здійснюється винесення та наявність ліфта.

Наша фірма з радістю виконає вивіз старих меблів як великогабаритних, так і дрібних. Наш сервіс включає не лише перевезення, а й послуги вантажників, збирачів. Весь процес добре організований, тому проходить швидко та якісно. Вивезення реалізується на спеціалізовані полігони, де відбувається подальша утилізація без шкоди навколишнього середовища.

Замовити можна на нашому сайті в режимі онлайн. Менеджер зв'яжеться з вами та уточнить деталі замовлення та обсяги необхідних робіт, розрахує вартість та уточнить деталі. У нас завжди в наявності: потрібний транспорт, вільні вантажники, пакувальний матеріал, необхідні інструменти. Замовити вивіз меблів у Києві ви можете просто зараз. Просто зв'яжіться з нами за допомогою контактів на сайті.

КОНТАКТИ
АДРЕСА

вул. Світлицького, 
26, Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ


+38 073 476 60 15

Топ категорії:

MYVING 24
Заповніть фор​му 
і ми вам зателефонуємо!