blank

Вантажники в районі Троєщини: швидко та недорого

Перевозки любого груза: от 5 кг и до такелажных работ

ГАЗЕЛЬ ДОВГА
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ КОРОТКА
Подача: 265 грн
Година: 265 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ ВІДКРИТОГО ТИПУ
Подача: 350 грн
Година: 350 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ ЄКСТРА ЛОНГ
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ВВІЧЛИВІСТЬ
ОБЕРЕЖНІСТЬ
ПУНКТУАЛЬНIСТЬ
Троєщина — історичний район столиці, що розташувався на лівому березі Дніпра. Вважається одним із найбільш екологічно чистих та перспективних для життя районів Києва. Саме тут намагаються купити житло молоді сім'ї, які цінують комфорт, затишок та чистоту. Тому часто виникає потреба у замовленні послуги вантажників у районі Троєщини. Якщо потрібно перевезти речі, техніку, будь-які інші вантажі в Троєщині, то досвідчені вантажники нашої компанії до ваших послуг. У нас ви можете розраховувати на швидке замовлення послуги, виконання роботи точно вчасно та лояльну цінову політику. Реалізуємо як квартирні переїзди, так і офісні. Тут ви можете замовити не тільки послуги вантажників, а й автомобіль для перевезення.
БУС ДОВГИЙ 4м
Подача: 235 грн
Година: 235 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
БУС ГРУЗО-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
АВТО ВІДКРИТЕ ДО 10 Т
Подача: 640 грн
Цiна: 640 грн / год
Мiнiмальний заказ: 4 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
БУС до 3 Т
Подача: 350 грн
Година: 350 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ

Переваги вантажників у районі Троєщини

Вирішивши замовити допомогу у переїзді в нашій компанії, ви можете отримати такі плюси співпраці:

  •       Великий штат вантажників, готових виїхати на об'єкт будь-якої хвилини.
  •       Кожен працівник має всі необхідні інструменти для виконання замовлення (спеціальні ремені для перенесення, молоток, викрутка, шуруповерт та інші).
  •       При необхідності виконаємо розбирання та упаковку меблів, техніки та інших вантажів.

У перелік послуг наших вантажників входить перенесення меблів, техніки, будівельних матеріалів, винесення різних видів сміття. Також реалізується послуга з розвантаження, навантаження машин, фур. Наші вантажники зможуть вивантажити будь-яку продукцію до складського приміщення та інших місць зберігання. Допоможуть завантажити, завантажити транспортний засіб при переїздах містом та за містом.

Потрібно терміново перевезти вантаж Троєщиною? Звертайтесь до нас, направимо до вас вантажників прямо зараз. Достатньо залишити заявку на нашому сайті, менеджери зв'яжуться з вами відразу. Вантажники прибудуть у вказане місце у призначений час. При необхідності під ваші вантажі підбирається пакувальний матеріал, техніка та меблі, що потребує розбирання, розбирання збирається і розбирається, є весь необхідний інструмент. Вантажі акуратно виносяться, завантажуються у підготовлений транспортний засіб. Якщо потрібне вивантаження на місці, то реалізується занесення речей на необхідний поверх, розпакування та встановлення на місця. Після завершення робіт сміття виноситься з об'єкта нашими фахівцями.

Компанія реалізує можливість замовити вантажників у районі Троєщини у будь-який день тижня. Навіть якщо потрібно перевезти речі із найдальшого району Троєщини, ми доїдемо максимально швидко.

Менеджери готові прийняти вашу заявку прямо зараз. Щоб залишити запит на послуги вантажників, слід зазначити такі важливі моменти:

  •       Типи вантажів, що перевозяться.
  •       Приблизний обсяг і габарити речей, що перевозяться.
  •       Район, поверховість, необхідність підняття на поверх із ліфтом або без.
  •       Якщо замовляється транспорт, маршрут перевезення.

Фахівці компанії добре знають район, тому вантажники прибувають на місце точно вчасно, без затримок.

Більш детально ознайомитись з вартістю послуг вантажників ви можете у наших менеджерів або залишивши заявку на сайті. Вам обов'язково передзвонять. Слід зазначити, що ціни на послуги вантажників можуть змінюватися з урахуванням індивідуальних параметрів замовлення. Однак, ви можете бути впевнені, що ваші вантажі будуть запаковані та перенесені максимально акуратно і дбайливо, а ціни на послуги розраховані лояльно. Замовити послугу вантажників у районі Троєщини можна прямо зараз.

КОНТАКТИ
АДРЕСА

вул. Світлицького, 
26, Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ


+38 073 476 60 15

Топ категорії:

MYVING 24
Заповніть фор​му 
і ми вам зателефонуємо!