blank

Перевезення диванов

Перевозки любого груза: от 5 кг и до такелажных работ

ГАЗЕЛЬ ДОВГА
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ КОРОТКА
Подача: 265 грн
Година: 265 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ ВІДКРИТОГО ТИПУ
Подача: 350 грн
Година: 350 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ ЄКСТРА ЛОНГ
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ВАНТАЖНИК
Вiд 100 грн/год
Поверх: 10 грн
Мебельнi роботи: від 100 грн
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
БУС до 3 Т
Подача: 350 грн
Година: 350 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
Рено Докер
Подача: 170 грн
Година: 170 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ

«Myving 24» – перевезення диванів та інших м'яких меблів від професіоналів своєї справи.

Перевезення дивана справа клопітна, а значить – забирає нерви. Дозвольте нам зберегти вашу душевну рівновагу та виконати доставку від А до Я.

Транспортна компанія «Myving 24» має великий автопарк власної техніки, що гарантує максимально швидкий виїзд машини на ваше замовлення. Також ми можемо одночасно обслуговувати одразу кілька адрес.

Перевезення з «Myving 24» це:

• Великий вибір вантажних автомобілів.

• Ціни нижчі, ніж у конкурентів, тому що ми не беремо машини в оренду.

• Компетентні співробітники, які підберуть максимально низький тариф.

• Вантажники без шкідливих навичок, з багаторічним досвідом роботи.

• Пунктуальні водії.

Ми працюємо швидко і надійно, а це головне – що від нас чекають клієнти.

ВВІЧЛИВІСТЬ
ОБЕРЕЖНІСТЬ
ПУНКТУАЛЬНIСТЬ
ГОФРОКАРТОН
300 грн / Рулон
ЗАМОВИТИ
ГОФРОЯЩИК
Вiд 80 грн
ЗАМОВИТИ
СТРЕЙЧ-ПЛІВКА
300 грн / Рулон
ЗАМОВИТИ
ВАНТАЖНИК
Вiд 100 грн/год
Поверх: 10 грн
Мебельнi роботи: від 100 грн
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ

Перевезення диванів у Києві – транспортна компанія «Myving 24»

Купівля дивана – справа гарна, але відразу виникає питання, як його доставити додому? Не у всіх є підходящий транспорт, та й не завжди вдасться це зробити без вантажників.

Крім того, частина магазинів надають послугу з доставки, але роблять це не коли зручно, клієнту, а коли зручно їм. Не завжди зручне рішення для покупця. Зручніший варіант – звернутися до послуг спеціалізованої транспортної компанії.

Перевезення дивана – одне з найчастіших замовлень серед перевезення меблів. Відгуки клієнтів після співпраці з Myving 24 виключно позитивні. Доставка виконується швидко і акуратно, після збирання меблі встановлюються туди, куди вкаже замовник.

Звичайно, диван можна занести і самостійно, але гарантовано будуть подряпані стіни у під'їзді. Це не найгірше, адже можна пошкодити самі меблі і тоді весь настрій після нової покупки буде зіпсовано. У найгірших випадках – можлива травма спини чи кінцівок, адже навіть найсильніші люди не знають методики та лайфхаків, які застосовують вантажники, щоб пронести меблі у тісному просторі.

Транспортування дивану умовно ділитися на кілька етапів.

Етап 1. Визначитися, як буде перевозитися диван.

• Тут лише два варіанти: перевозити як є чи розбирати. Перевезення диванів без розбирання можливе тільки коли меблі малогабаритні. Розкладний диван-малютка або невеликий диван у вітальню. У цьому випадку проблем із перевезенням та підйомом не виникає взагалі. Для транспортування невеликих диванів підійде більшість вантажних машин, їх легко переміщати сходовим майданчиком і можна вмістити у ліфт. Ці плюси суттєво впливають на зниження кінцевої ціни. Але якщо диван кутовий або просто великогабаритний, то без розбирання не обійтися.

• Етап 2. Правильне пакування меблів.

• Від того, наскільки добре упакований диван, залежить цілісність покриття під час перевезення та вантажно-розвантажувальних робіт. Для більшості тканинних покриттів достатньо обернути диван пухирчастою плівкою, а кути захистити картоном. Для шкіряних меблів – особливі правила перевезення. Шкіряний диван слід загорнути у щільну, але м'яку тканину, особливо якщо перевезення здійснюється за мінусової температури. Звичайно ж, диван потрібно щільно фіксувати усередині кузова вантажного автомобіля. Для цього використовуються спеціальні кріпильні ремені. Кожна транспортна компанія, яка з відповідальністю відноситься до своєї роботи, повинна мати подібні кріплення всередині свого транспорту.

• Етап 3. Підйом дивана до приміщення.

Коли потрібно перевезти диван Київ та передмістя, то зазвичай замовляють ще й підйом дивана у квартиру та складання на місці. У столиці багато багатоповерхових будинків. Не завжди працює ліфт у момент доставки, або габарити меблів не дозволяють скористатися ліфтом. У такому разі доставку без ліфта краще доручити професіоналам. Бережіть своє здоров'я та час.

Основна мета клієнтів – не просто доставити диван додому, а перевезти диван недорого. Назвати точну ціну, звісно, важко. Старт ціни походить від вартості найму вантажників за одну годину роботи. Також, на ціну може впливати складність розбирання чи збирання меблів, наявність ліфта в будинку.

Коли потрібно перевезти диван ціна складається з наступних пунктів:

• Вартість вантажників за годину.

• Марка вантажної машини.

• Відстань між точкою старту та точкою прибуття.

• Габарити дивану.

• Чи є у під'їзді ліфт.

• Чи виконуватиметься розбирання та збирання меблів нашою бригадою.

Точну ціну можна дізнатися після дзвінка нашому диспетчеру. Менеджер прорахує повну вартість з урахуванням усіх даних і запропонує вам транспорт для перевезення найближчим часом.

КОНТАКТИ
АДРЕСА

вул. Світлицького, 
26, Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ


+38 073 476 60 15

Топ категорії:

MYVING 24
Заповніть фор​му 
і ми вам зателефонуємо!