blank

Перевезти більярдний стіл

Перевезення будь-якого вантажу: від 5 кг до такелажних робіт

Бус короткий
Подача: 200 грн
Година: 200 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
АВТО до 5 Т
Година: 500 грн
Гідроборт: +50 грн/год
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
БУС до 3 Т
Подача: 350 грн
Година: 350 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
СПРИНТЕР ВІДКРИТИЙ
Подача: 500 грн
Година: 500 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ВАНТАЖНИК
Вiд 100 грн/год
Поверх: 10 грн
Мебельнi роботи: від 100 грн
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ

Після того, як більярдний стіл куплено, виникає закономірне питання: «Як перевезти його до місця призначення?» Причому зробити це потрібно акуратно та максимально безпечно, щоби не пошкодити. Звичайно, можна спробувати впоратися із цим завданням самостійно, але зазвичай для перевезення виробу таких габаритів потрібен спеціалізований транспорт та вантажники.

ВВІЧЛИВІСТЬ
ОБЕРЕЖНІСТЬ
ПУНКТУАЛЬНIСТЬ

Які можуть бути труднощі під час перевезення?

Насправді перевезти більярдний стіл не так легко, як здається на перший погляд. Тому що це зазвичай потужна і досить важка конструкція, яка вимагає особливої уваги при перевезенні. Але якщо довірити цю справу фахівцям, можна позбавитися низки проблем.

Якщо потрібно перевезти більярдний стіл, спочатку потрібно розібрати. Це дозволить зменшити його габарити та унеможливити пошкодження.

Слід зробити такі дії:

  •       Зняти борти та кишені. Зробити це потрібно дуже акуратно. Ця дія значно спростить перевезення.
  •       Відкрутити ніжки – зробити це можна за допомогою спеціальних інструментів, які є у розпорядженні профільних фахівців. Обов'язково скласти всі гвинти та деталі в надійне місце, щоб не втратити, оскільки вони будуть потрібні для подальшого складання.
  •       Розібрати каркас. Якщо конструкційні можливості дають змогу, потрібно розібрати каркас столу на кілька компонентів. Це зменшить вагу конструкції та зробить транспортування ще простіше.

Якісна упаковка відіграє важливу роль у всьому процесі перевезення, що дозволяє запобігти пошкодженню під час транспортування.

Поради:

  •       Використання захисних матеріалів. Кожен компонент столу рекомендується обернути на захисну плівку або пінопласт. Це забезпечує захист від подряпин та ударів.
  •       Повернути в картон. Складові частини столу потрібно помістити на заздалегідь підготовлений картон. Також для цього можна використовувати палету. Це значно спростить переміщення та захистить від забруднення та попадання вологи.
  •       Забезпечити надійні кріплення. З цією метою використовуються спеціальні ремені або мотузки, які дають змогу закріпити виріб та запобігти його переміщенню під час транспортування.

Транспортування більярдного столу – відповідальний захід, який має підвищену увагу та акуратність. Щоб забезпечити безпечне перевезення, рекомендується дотримуватися таких рекомендацій:

  •       Вибрати оптимальний вид транспорту. Зазвичай це автомобіль із великою вантажопідйомністю. Але тут слід робити виправлення на габарити виробу. Наприклад, більярдний стіл із габаритами 2300/1300 мм рекомендується перевозити у вантажному мікроавтобусі або Газелі. Більш об'ємні столи (3800/2030 мм) перевозяться у п'ятитонниках із спеціальним бортом.
  •       Забезпечити надійну фіксацію. Перш ніж рушити з місця, слід перевірити, щоб стіл був надійно закріплений. Це позбавить пошкоджень під час руху.
  •       Для завантаження/вивантаження більярдного столу потрібні вантажники. Не намагайтеся перетягнути стіл самостійно, це може призвести до травм і різного роду пошкоджень.

Перевезення більярдного столу – відповідальний захід, який краще доручити професіоналам своєї справи. Замовити послугу перевезення ви можете у нашій компанії. Тут працюють спеціально навчені люди, є необхідний транспорт. Ціни на перевезення більярдного столу лояльні. Замовити можна прямо зараз на нашому сайті. 

КОНТАКТИ
АДРЕСА

вул. Світлицького, 
26, Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ


+38 073 476 60 15

Топ категорії:

MYVING 24
Заповніть фор​му 
і ми вам зателефонуємо!