blank

Перевезення скутерів у Києві

Перевезення будь-якого вантажу: від 5 кг до такелажних робіт

Скутери та мотоцикли – мобільна техніка, яка дозволяє пересуватися містом швидко та маневрено. Однак виникають ситуації, коли потрібне перевезення скутерів. У цьому випадку важливо враховувати основні правила транспортування. Як відомо, скутер дозволяється перевозити виключно у вертикальному положенні. Це допоможе запобігти випадковим подряпинам. Для безпечного перевезення потрібно враховувати наявність кріплень, спеціальних ременів у кабіні.

ВВІЧЛИВІСТЬ
ОБЕРЕЖНІСТЬ
ПУНКТУАЛЬНIСТЬ
АВТО ВІДКРИТЕ ДО 10 Т
Подача: 640 грн
Цiна: 640 грн / год
Мiнiмальний заказ: 4 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
БУС ГРУЗО-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
БУС ДОВГИЙ 4м
Подача: 235 грн
Година: 235 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ

Як і чим перевозять скутер?

Скутери можуть перевозитися на спеціально обладнаних тягачах, фургонах, мотоевакуаторах або в кузові фур. Також для транспортування скутера підійде звичайна газель тенту (до 2 тонн вантажопідйомності). Довжина кабіни в такому транспорті має бути не менше 1,5 метра, а висота 1,7 метра. Наша компанія займається професійним перевезенням скутерів та мототехніки, тому в нашому розпорядженні цілий автопарк із різних моделей. Ми стикаємося з перевезенням вантажів такого типу практично щодня, тому знаємо, як потрібно робити.

Перевезти скутер може знадобитися в таких ситуаціях:

 •       Виріб придбано у салоні, його потрібно доставити за адресою.
 •       Транспортний засіб вийшов з ладу і його транспортування потрібно до сервісного центру.
 •       Потрібно перевезти один або кілька скутерів до місця проведення спортивних заходів.

Так як вантаж відноситься до розряду нестандартних та великогабаритних, до перевезення залучаються досвідчені співробітники.

При зверненні до профільної компанії, ви гарантовано отримаєте такі переваги:

 •       Правильне розміщення техніки всередині кузова. Мототехніка жорстко фіксується, щоб не допустити її перекидання під час перевезення.
 •       Для перевезення необхідно обов'язково оформити документи. Особливо це стосується транспортування на далекі відстані. Усі організаційні моменти ми беремо на себе: складаємо дорожній лист, оформляємо товарно-транспортну накладну, товарний чек, відомість.
 •       Прокладаємо максимально безпечний та швидкий маршрут, уникаючи пробок та розбитих доріг.
 •       На перевезеннях працюють тільки досвідчені водії, які не перевищують швидкість, акуратно їдуть з дотриманням правил дорожнього руху.

Перевезення скутера включає такі етапи:

 •       Підбір відповідного виду транспорту чи причепа. На цьому етапі розраховується вантажопідйомність ТЗ, а також відповідність до обсягів вантажу.
 •       Проводиться правильне навантаження та фіксація, що повністю унеможливлює пошкодження скутера. Мототранспорт завантажується, а потім надійно фіксується.
 •       Безпосереднє проходження до місця призначення з урахуванням особливостей складеного маршруту.
 •       Вивантаження скутера на місці призначення. Акуратне вивантаження має таке ж значення, як і завантаження.

Якщо потрібно перевезти скутер, то ви, напевно, задавалися питанням, скільки це може коштувати. Зазначимо, що вартість перевезення розраховується індивідуально в кожному конкретному випадку і може змінюватися з урахуванням таких параметрів: кількості транспортних засобів, що перевозяться, відстань, наявність додаткових умов. Замовити перевезення скутера ви можете у нашій компанії. Залишити заявку можна онлайн на сайті. Наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей та перевезення транспортного засобу. Ви можете бути впевнені, що у нас діють оптимальні ціни на послугу перевезення скутера. Звертайтесь, ми можемо вам допомогти.

КОНТАКТИ
АДРЕСА

вул. Світлицького, 
26, Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ


+38 073 476 60 15

Топ категорії:

MYVING 24
Заповніть фор​му 
і ми вам зателефонуємо!