blank

Вантажники в районі Оболонь: вигідні ціни, висока якість.

Перевозки любого груза: от 5 кг и до такелажных работ

ВАНТАЖНИК
Вiд 100 грн/год
Поверх: 10 грн
Мебельнi роботи: від 100 грн
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ ДОВГА
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ КОРОТКА
Подача: 265 грн
Година: 265 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ

Як замовити вантажників в Оболоні?

Щоб замовити вантажників швидко та правильно, потрібно одразу визначити такі важливі моменти:

  •       Тип вантажу.
  •       Приблизна вага та обсяг вантажів, що підлягають завантаженню та перевезенню.
  •       Вказати район та точну адресу, поверховість, наявність ліфта в точці завантаження та місці вивантаження.
  •       Маршрут (якщо також замовляється транспорт для перевезення вантажів).

Наші працівники добре знають Оболонський район, тому бригада приїжджає швидко. Обробка дзвінків здійснюється нашими менеджерами, які можуть сформувати найвигідніші для клієнта умови замовлення.

Вантажники в районі Оболонь: вигідні ціни, висока якість

Оболонь вважається одним із районів міста, що найшвидше розвиваються. Має зручне розташування, розвинену інфраструктуру, багато зелених насаджень та парків. Оболонь – популярне місце для комфортного життя чи ведення бізнесу. В останні роки тут зводиться багато нових житлових комплексів, офісів та торгових центрів. Тому як ніколи актуальна послуга переїзду із замовленням вантажників.

Якщо вам потрібно швидко перевезти речі, техніку, інші вантажі в Оболоні, більше не треба надривати спини. Наші вантажники зроблять все за вас. Ніколи переїзд ще не був таким простим. У нашій компанії працюють спеціально навчені люди. Всі речі доставляються на адресу, заносяться на поверх і розставляються у вказані місця.

У нас працюють фізично міцні парубки, які можуть перевезти вантажі будь-якої складності швидко та якісно. Потрібно перевезти мамин рояль або бабусин антикварну шафу, а може вивезти гору сміття – нашим фахівцям це під силу. Все, що потрібно, — замовити бригаду вантажників у районі Оболонь.

Якщо ви вирішили замовити послуги вантажників у районі Оболонь у нашій компанії, то гарантовано отримаєте такі плюси:

  •       Професійне виконання робіт (наші співробітники завжди тверезі та доброзичливі).
  •       Виконують максимум роботи за короткі проміжки часу (сильні та здорові вантажники до ваших послуг).
  •       Фіксовані ціни згідно з тарифами компанії.

У стандартний тариф послуг входять такі: завантаження, вивантаження вантажів, просте розбирання, складання, винесення сміття, пакування, розміщення меблів та техніки на місцях. Окремо можуть оплачуватись додаткові послуги: занесення та спуск вантажів без ліфта, вантажі вагою понад 100 кг, пакувальні матеріали, пакування сипких грузів, перенесення крихких, цінних габаритних речей, що потребують особливих умов завантаження та перевезення.

Якщо терміново потрібні вантажники в Оболоні, то замовити послугу можна прямо зараз на сайті компанії. Просто залиште заявку, менеджер зв'яжеться з вами для погодження дати та маршруту. Наші вантажники приїжджають у чітко обумовлене місце та час. Починають роботу. Якщо є потреба, підбирають пакувальний матеріал з урахуванням типу вантажу, запаковують речі, техніку, проводять розбирання меблів. Далі реалізується винесення вантажів та завантаження їх у транспортний засіб. Після доставлення вантажів до місця призначення роботи виконуються у зворотному порядку: речі заносяться на потрібний поверх, розпаковуються і встановлюються на місця. Усі роботи проводяться чітко та швидко. Після їх закінчення, фахівці виносять залишки пакувального та іншого сміття.

Ціни на послуги вантажників в Оболонському районі надаються за фіксованим тарифом. Більш детально ви можете дізнатись у менеджера. Наша компанія може гарантувати оперативність виконання робіт, доступні ціни на послуги та високу якість виконання робіт. Кожне замовлення може мати свої індивідуальні особливості, тому ціни можуть змінюватися з урахуванням кожного випадку, а також ваги, габаритів вантажів. Надаємо знижки для наших постійних клієнтів.

КОНТАКТИ
АДРЕСА

вул. Світлицького, 
26, Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ


+38 073 476 60 15

Топ категорії:

MYVING 24
Заповніть фор​му 
і ми вам зателефонуємо!