blank

Розбирання меблів в Києві

Перевезення будь-якого вантажу: від 5 кг до такелажних робіт

ГАЗЕЛЬ ДОВГА
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ КОРОТКА
Подача: 265 грн
Година: 265 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ ВІДКРИТОГО ТИПУ
Подача: 350 грн
Година: 350 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ ЄКСТРА ЛОНГ
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ВВІЧЛИВІСТЬ
ОБЕРЕЖНІСТЬ
ПУНКТУАЛЬНIСТЬ

Розбирання меблів Київ: коли потрібно і як замовити?

Виконана професійно розбирання меблів значно полегшує переїзд на нове місце проживання або роботи. Щоб у реалі оцінити необхідність замовлення розбирання меблів, досить хоча б раз розібрати та зібрати меблі самостійно. Це важлива та потрібна послуга, яка коштує недорого.

Зібрати і розібрати меблі можуть знадобитися в таких випадках:

  •       При покупці нових меблів;
  •       При переїзді квартирному чи офісному;
  •       При вивезенні старих меблів з метою утилізації.

Якщо меблі, що розбираються, планується експлуатувати надалі, то складання/розбирання слід виконувати вкрай акуратно. Якщо предмети інтер'єру утилізуються, це не важливо.

Складання або розбирання меблів — процес, який відбирає досить багато часу. У деяких випадках розібратися в конструкціях буває важко. Тут не завадить допомога, яку радо нададуть вам фахівці нашої компанії.

Плюси звернення за профільною допомогою очевидні:

  •       Над збиранням/розбиранням працюють фахівці, які мають весь необхідний набір інструментів.
  •       Вся відповідальність за випадкове псування лежить на збирачах. Якщо меблі пошкодять у процесі збирання, вам відшкодують збитки.
  •       Після збирання меблі часто виглядають краще, ніж до них, тому що за підсумком підтягуються та підкручуються ті елементи конструкції, які давно потрібно було підправити.
  •       У фахівців завжди є комплект розхідників, які можуть знадобитися при складанні (болтики, гайки, заглушки).

Перший етап – перевірка необхідного інструменту та деталей. Для цього фахівці проводять перевірку всіх меблевих деталей, які роз'єднуються. Коли з упевненістю можна сказати, що для кожної гайки та болти є свій ключ, переходять до наступного етапу.

Другий етап – звільнення простору, де виконуватимуться роботи. Кожен меблевий елемент повинен мати своє виділене місце і не поєднуватися з іншими, щоб не сталося плутанина.

Третій етап – безпосередньо розбирання/складання меблів. На цьому етапі є ризик прокручування гайок і шурупів при використанні шуруповертів, тому фахівці виконують докрутку завжди ручним способом. На кожному з етапів встановлюється рівень. За підсумками не повинно бути зайвих запчастин. Меблі не можуть мати непотрібних компонентів, тому після завершення робіт, все ретельно перевіряється.

Четвертий етап – збирання сміття. У процесі збирання/розбирання, та й загалом у процесі переїзду завжди утворюється велика кількість сміття. Однак не поспішайте збирати всі пакети для сміття. У смітті можуть виявитися важливі деталі від меблів. Перед тим як провести завершальне прибирання, рекомендується ретельно перевірити територію на наявність гайок та шурупів.

Розбирання та збирання меблів у Києві – досить популярна послуга в останні роки. Вона набирає актуальності, оскільки у мегаполісі з'являється все більше житлових новобудов, відкриваються офіси, люди планують переїзди. Звичай, часто в цьому випадку потрібно розбирання меблів з подальшим їх збиранням на об'єкті. Ціни на послуги розбирання меблів у столиці стартують від 50 гривень. Але завжди можна домовитись. Наприклад, наша компанія завжди пропонує безліч акцій, бонусів і знижок на різні види послуг, включаючи розбирання меблів. Розберемо і зберемо ваші меблі в Києві якісно, швидко та акуратно. Звертайтеся, у нас найлояльніші ціни.КОНТАКТИ
АДРЕСА

вул. Світлицького, 
26, Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ


+38 073 476 60 15

Топ категорії:

MYVING 24
Заповніть фор​му 
і ми вам зателефонуємо!