blank

Послуги мотоевакуатора у Києві

Перевезення будь-якого вантажу: від 5 кг до такелажних робіт

АВТО ВІДКРИТЕ ДО 10 Т
Подача: 640 грн
Цiна: 640 грн / год
Мiнiмальний заказ: 4 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
БУС ДОВГИЙ 4м
Подача: 235 грн
Година: 235 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
БУС ГРУЗО-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ

Мотоцикл – швидкий та мобільний транспорт, проте іноді виникають ситуації, коли його потрібно транспортувати з місця на місце. У цьому випадку найкраще звернутися до профільної фірми, яка забезпечити акуратне перевезення без проблем у вказаний час.

Мотоцикли – дуже популярний транспорт у столиці, який дає можливість швидко дістатися місця призначення. Однак навіть такий транспорт може зламатися, тоді потрібний мото евакуатор у Києві. Наша компанія надає комплексну послугу з евакуації мото транспорту по Києву.

ВВІЧЛИВІСТЬ
ОБЕРЕЖНІСТЬ
ПУНКТУАЛЬНIСТЬ

Особливості евакуації мототехніки

Транспортування байка потребує певних рекомендацій. Серед них такі:

  •       Наявність надійної системи кріплень, пристроїв, які забезпечують відмінну фіксацію з урахуванням технічних особливостей кожної моделі. Це гарантує вертикальне положення мотоцикла навіть під час маневрів, що повністю виключає ризик пошкоджень.
  •       Оптимальний захист від несприятливих кліматичних явищ. Транспорт, у якому здійснюється евакуація, має закритий вантажний відсік. Але за потреби можна замовити перевезення на автомобілях з відкритою платформою.
  •       Підйом на платформу повинен здійснюватися не вручну, а за допомогою спеціальної лебідки та маніпулятора.

На сайті нашої компанії ви можете оформити послугу мотоевакуації як у плановому, так і терміновому порядку. Залишити замовлення онлайн можна в будь-який час, менеджери зв'яжуться з вами. Наша компанія реалізує евакуацію вашого мототранспорту у зручний для вас час без огляду на кліматичні умови. Працюємо і в дощ, і в сніг. Ми забезпечимо доставку вашого мотоцикла до будь-якої точки Києва. Якщо вам потрібна термінова евакуація мототранспорту, ви можете звернутися до нас у терміновому порядку. Це ситуації, пов'язані з аваріями на дорогах, поломками та за складних погодних умов. У вказане місце та час виїде наш спеціаліст та відвезе мотоцикл за вказаною адресою. Слід зазначити, що для перевезення мотоциклів використовується різний транспорт і різна довжина платформ. Тому, якщо вам потрібно перевезти більше однієї одиниці техніки, ми з радістю вам у цьому допоможемо. Але під час замовлення обов'язково уточнити, скільки одиниць транспорту потрібно евакуювати.

Замовлення мотоевакуатора має низку значних плюсів. Серед них такі:

  •       Швидка доставка у вказану точку.
  •       Доступна вартість послуг.
  •       Безпека перевезення (наявність вибору варіантів транспорту, кріплення).
  •       Відповідальне ставлення працівників на всіх етапах евакуації.
  •       Досвідчені водії.

Якщо потрібно евакуювати ваш байк, слід негайно звернутися в нашу фірму. Тут вам точно допоможуть. Вартість послуг мотоевакуації розраховується індивідуально, але загалом відрізняється доступністю.

Вартість послуги мотоевакуатора може відрізнятися з урахуванням низки чинників. На формування ціни впливає маршрут та його тривалість, кількість мототехніки, наявність додаткових умов. Наша фірма має власний автопарк, який дозволяє легко вирішувати будь-які завдання з перевезення вантажів. Тарифи на перевезення розраховуються індивідуально з урахуванням ваших завдань. Ціна на мотоевакуацію не змінюється в залежності від доби. Наші водії мають величезний досвід роботи у цій сфері, тому швидко та без проблем виконають весь комплекс робіт. Ви можете бути впевнені, що мотоцикл буде доставлений за вказаною адресою точно в термін. Звертайтеся, тут вам точно допоможуть.

КОНТАКТИ
АДРЕСА

вул. Світлицького, 
26, Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ


+38 073 476 60 15

Топ категорії:

MYVING 24
Заповніть фор​му 
і ми вам зателефонуємо!