blank

Вивіз сміття Київ Голосіївський район: чисто та швидко

Перевозки любого груза: от 5 кг и до такелажных работ

АВТО до 10 Т
Година: 640 грн
Гідроборт: +50 грн/год
Мiнiмальний заказ: 4 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
АВТО до 5 Т
Година: 500 грн
Гідроборт: +50 грн/год
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
БУС до 3 Т
Подача: 350 грн
Година: 350 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
Бус короткий
Подача: 200 грн
Година: 200 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ВВІЧЛИВІСТЬ
ОБЕРЕЖНІСТЬ
ПУНКТУАЛЬНIСТЬ
ГАЗЕЛЬ ДОВГА
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ КОРОТКА
Подача: 265 грн
Година: 265 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ ВІДКРИТОГО ТИПУ
Подача: 350 грн
Година: 350 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ГАЗЕЛЬ ЄКСТРА ЛОНГ
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ВАНТАЖНИК
Вiд 100 грн/год
Поверх: 10 грн
Мебельнi роботи: від 100 грн
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ

Переваги вивезення сміття у Голосіївському районі столиці професійною фірмою

Вивозом побутового сміття займаються керуючі компанії, а ось будівельний та інші види сміття, які з'явилися як результат діяльності людини чи компанії, краще довірити профільним фахівцям.

При зверненні до профі гарантуються такі переваги:

 •       Збереження екологічної безпеки у столиці. Накопичення будь-яких видів сміття не покращує екологію та значно шкодить навколишньому середовищу. На даний момент існують різні компанії, що займаються вивозом сміття у Києві. Наша компанія вивозить сміття тільки на дозволені полігони, дотримуючись при цьому всіх норм та вимог.
 •       Висока швидкість видалення сміття з об'єкта. Замовити машину для вивезення сміття можна на сайті компанії. Менеджер зв'яжеться з вами того ж дня і направить спеціалістів за вказаною адресою.
 •       Вивіз сміття великих розмірів. Наша компанія допоможе позбавитися будь-якого великогабаритного сміття.
 •       Дотримання законодавчих актів. Згідно із законодавством нашої країни, за зберігання великої кількості сміття можуть накладатися штрафи. Щоб цього уникнути, рекомендується замовити вивіз сміття у Голосіївському районі.
 •       Економія часу. Якщо займатися транспортуванням сміття самостійно, на це йде досить багато часу. Це може бути досить незручним чи неможливим. У той час як спеціалісти сервісу зможуть вивезти сміття швидко та без проблем.
 •       Доступна цінова політика. Ціна на вивіз сміття у Голосіївському районі Києва цілком лояльна. Розраховується у кожному конкретному випадку індивідуально. Вартість тонни вивезеного сміття – від 600 гривень.
 •       Можливість замовити вивіз сміття онлайн. Залишити заявку на вивіз сміття ви можете на сайті нашої компанії.

Не залишайте сміття! Довірте його вивіз нам. Вивозимо швидко, чітко, екологічно безпечно.

Потрібно вивезти сміття після проведення ремонтних робіт чи будівництва об'єкту? А може скупчився побутовий мотлох? Тоді ви звернулися за правильною адресою, наша компанія здійснює вивіз сміття у Голосіївському районі. Доволі часто може знадобитися вивезти побутове сміття, будівельне, шматки конструкцій або старі меблі. Оптимально в цій ситуації замовити професійне вивезення сміття.

Готувати сміття до вивезення рекомендується ще на етапі, коли це саме сміття формується. Важливо заздалегідь позначити місце його складування, сортування, це кілька разів полегшить його вивіз. Якщо сміття небагато, достатньо заготовити потрібну кількість мішків, контейнерів. В них можна збирати відходи по мірі їх накопичення.

 •       Розділити відходи за видами. Сміття поділяють на категорії з огляду на тип матеріалу. Окремо сортуються картон, метал, дерево та інші.
 •       Прибрати речовини, що становлять хімічну небезпеку. Якщо у смітті є хімічні відходи, наприклад, лаки, фарби та їх компоненти, їх слід відсортувати і звернутися до спеціалізованої компанії, щоб утилізувати.

        Упаковка. Як упаковка для сміття зазвичай використовуються мішки та контейнери. Обов'язково перевірити їхню міцність і надійність. Для деяких видів відходів часто потрібні спеціальні контейнери.

Для вивезення сміття використовують спеціалізований транспорт. Його вид залежить від кількості відходів, їх ваги та масштабу всієї операції. Це може бути такий транспорт:

 •       Газель (вантажопідйомність до 1,5 тонн).
 •       Камаз (з вантажопідйомністю 10 тонн).
 •       Автомобіль ЗІЛ чи ГАЗ-53 (з вантажопідйомністю до 5 тонн).
КОНТАКТИ
АДРЕСА

вул. Світлицького, 
26, Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ


+38 073 476 60 15

Топ категорії:

MYVING 24
Заповніть фор​му 
і ми вам зателефонуємо!