blank

Оренда
маніпулятор

Перевозки любого груза: от 5 кг и до такелажных работ

МАНІПУЛЯТОР 5 Т
Подача: 750 грн
Година: 750 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
МАНІПУЛЯТОР 15 Т
Подача: 1500 грн
Цiна: 1500 грн/год
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
МАНІПУЛЯТОР 10 Т
Подача: 1000 грн
Година: 1000 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
ВВІЧЛИВІСТЬ
ОБЕРЕЖНІСТЬ
ПУНКТУАЛЬНIСТЬ

Кран-маніпулятор – це колісна техніка, яка замінює відразу вантажівку, навантажувач та звичайний колісний кран.

Компанія «Myving 24 надає» крани маніпулятори в арену за вигідними цінами з власного парку автомобілів. Оформляючи співпрацю з нами, ви отримуєте:

• Гарантовано справну та чисту техніку;

• Заповнення необхідних документів оренди;

• Гнучкий договір оренди;

• Погодинну оренду;

• Кваліфікований обслуговуючий персонал.

Кран маніпулятор активно застосовується при транспортуванні металопластикових вікон та балконних комплексів, а також для підняття їх на робочу висоту. Також, з його допомогою виконується доставка та установка вагончиків, кіосків, великих ємностей і труб, плит перекриттів, великих саджанців дерев, евакуація автомобілів та багато іншого.

МАНІПУЛЯТОР 10 Т
Подача: 1000 грн
Година: 1000 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
МАНІПУЛЯТОР 15 Т
Подача: 1500 грн
Цiна: 1500 грн/год
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
МАНІПУЛЯТОР 5 Т
Подача: 750 грн
Година: 750 грн
Мiнiмальний заказ: 3 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ

Послуги маніпулятора в короткі терміни "myving24"

Кран-маніпулятор – це підйомний механізм, який не тільки піднімає габаритні вантажі, але також їх перевозить. Головна особливість маніпулятора – вміння чіпко захоплювати та відразу ж переміщати габаритні об'єкти. Підйомний механізм встановлюється на шасі вантажного автомобіля. Така технологія дає гнучкі можливості при роботі. Наприклад, можна виконувати вантажно-розвантажувальні роботи на нульовому рівні або мінусовому рівні. При цьому, вантаж можна відразу ж перевезти і встановити на новому місці так як машина обладнана вантажною платформою. Крани-маніпулятори відрізняються типами механізмів, які призводять стрілу в дію. На основі цього діляться на два види: • Тросовий. Цей пристрій дуже повільний, але володіє разюче точним механізмом, відповідно, ідеально підходить для робіт з дорогими вантажами, які ніяк не можна пошкодити. • Ліктьовий. Тут використовується менш точний механізм, але це компенсується швидкістю роботи. Кращий вибір для робіт, що не вимагають високої точності. Замовляйте послуги маніпулятора «Myving 24», адже ми гарантуємо якість робіт і професіоналізм персоналу. Коли знадобився маніпулятор оренда на короткострокову роботу - кращий вибір

Перевезення вагончиків, плит перекриттів, великогабаритного устаткування – завжди додає нервування компаніям підрядникам, для яких перевезення вантажів – не основний профіль роботи. Можна окремо замовити автокран і вантажівку, але це фінансово невигідно.

Замовляючи кран-маніпулятор, ви отримуєте наступні плюси:

• Лише оду одиницю техніки для навантаження і доставки об'єкта.

• Відсутність проблем з маневреністю на вузьких вулицях і складних будівельних об'єктах. Якщо порівнювати з автокранами.

• Досить висока точність при роботі з закріпленням об'єктів.

В особливо проблемних випадках і скрутному доступі на будівельних об'єктах, стріла підйомника швидко демонтується і також швидко монтується назад. «Myving 24» надає в роботу маніпулятор тільки з власного автопарку.

Послуги маніпулятора, яка ціна оренди?

Оренда оплачується почасово, наша компанія гарантує, що спецтехніка не виїде раніше закінчення робіт, в разі затримки робіт – все обговорюється. Більш точні ціни можна отримати, звернувшись до нашого менеджера.

Кран-маніпулятор успішно заміняє зв'язку автокрана, навантажувача та вантажної машини. Навіщо замовляти стільки спеціальної вантажної техніки, коли все це може зробити одна єдина одиниця техніки?

Послуги маніпулятора активно застосовуються в наступних роботах:

• Монтаж і демонтаж залізобетонних конструкцій;

• Доставка та установка кіосків, гаражів, вагончиків;

• Монтаж і демонтаж рекламних об'єктів (Щити, борди);

• Доставка та встановлення металопластикових виробів (Вікна, балконні рами);

• Перевезення сипучих матеріалів (зачіпний механізм на стрілі змінюється на ківш);

• Перевезення та установка великогабаритних об'єктів.

Крім того, кран-маніпулятор може подавати будівельні матеріали зі своєї платформи відразу на дах. Важливо врахувати, що доставка маніпулятором будматеріалів також знижує загальну ціну робіт та прискорює процес.

Маніпулятор також застосовуються при перевезенні автомобілів. Фактично, це той же евакуатор, багато хто звик саме до цієї назви. Ця спецтехніка також застосовується під час озеленення ділянок, для перевезення і установки дерев. Сучасне будівництво і вантажні роботи давно не обходяться без послуг кранів маніпуляторів.

Разові завдання – це самий неприємний вид роботи, так як можлива оренда різної спецтехніки буде обходитися значно дорожче, ніж при постійних роботах. Але, не у випадку з маніпулятором.

Кран-маніпулятор може швидко самостійно доїхати до місця робіт, виконати роботу і справа в капелюсі. Другий відчутний плюс – це погодинна оренда маніпулятора. Не потрібно платити вартість оренди підйомника за добу. Ви платите рівно стільки, скільки часу вам потрібно для вирішення завдань. Стаціонарна або колісна підйомна техніка позбавлена подібних плюсів.

КОНТАКТИ
АДРЕСА

вул. Світлицького, 
26, Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ


+38 073 476 60 15

Топ категорії:

MYVING 24
Заповніть фор​му 
і ми вам зателефонуємо!