blank

ЗБИРАННЯ МЕБЛIВ

Розбирання, збирання, і перевезення Ваших меблів

Послуга Цiна
Завантаження, розвантаження, розстановка меблів по місцях 80 грн / год
Завантаження/Розвантаження; Упаковка меблів, Установка і розстановка меблів по
місцях + розбирання та збирання меблів + спуск, підйом пішки без ліфта
90 грн / год
Складські працівники (вантажники, пакувальники, фасувальники) 100 грн / год
Такелажні роботи. Предмети вагою понад 80 кг (сейфи, піаніно, роялі) від 3 грн / кг
ВВІЧЛИВІСТЬ
ОБЕРЕЖНІСТЬ
ПУНКТУАЛЬНIСТЬ

Є сумніви, як організувати перевезення меблів при переїзді квартири або офісу? Можна замовити спеціалізовану послугу по переїзду, яка включає в себе розбирання та складання меблів.

Компанія «Myving 24» готова надати фахівців, які нададуть вам допомогу і зроблять все в найкращому вигляді.

Перевага замовлення складання меблів у нас:

• Ми направляємо до вас професіоналів, у яких за плечима багато років по збірці меблів.

• Послуги зі складання як корпусних меблів, так і м'яких.

• Розбирання / збирання та упаковка.

• Врізка мийки, варильної поверхні. Підключення сантехніки і побутової техніки.

• Підберемо оптимальну машину для перевезення.

• Гарантія на зібрані меблі.

Від досвіду збирача безпосередньо залежить презентабельність ваших меблів. Навіть, якщо ваші меблі преміум класу, то неякісна збірка може геть-чисто спотворити її презентабельний вигляд.

Те ж стосується і більш дешевих меблів. Якісна збірка збільшує потенційний термін експлуатації, а підігнані деталі згладжують бюджетність обраних матеріалів.

При перевезенні кухонь, ми надаємо додаткові послуги з монтажу вбудованої побутової техніки, а також врізки мийки та варильної панелі.

Рено Докер
Подача: 170 грн
Година: 170 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
БУС ДОВГИЙ 4м
Подача: 235 грн
Година: 235 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
Бус короткий
Подача: 200 грн
Година: 200 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ
БУС ГРУЗО-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Подача: 300 грн
Година: 300 грн
Мiнiмальний заказ: 2 год
НДС: + 20%
ЗАМОВИТИ

Майстри зі складання меблів у Києві від MYVING24

Найскладніші моменти в переїзді – транспортування великогабаритних меблів. Хтось намагається замовити машину більшого розміру, щоб перевезти меблі не розбираючи, хтось сам проводить розбирання, пошкоджує меблі, а потім звинувачує транспортні компанії.

Хибність обох рішень на обличчя. Найвірніший варіант – акуратно розібрати меблі і дбайливо упакувати. Такий підхід гарантує збереження зовнішнього вигляду та безпечне перевезення.

Займатися такими роботами звичайно ж повинні професіонали, які знають, як і головне – вміють розбирати меблі, не пошкоджуючи її. Особливо, якщо це стосується бюджетних і тендітних виробів або ж навпаки, антикварних предметів мистецтва.

Працівники «Myving 24» мають необхідний досвід робіт, відрізняються пунктуальністю і відповідальністю. Робота з нами заощадить вам час і нерви, враження залишаться тільки самі позитивні.

Потрібно зібрати меблі Київ або регіони? Звертайтеся в компанію «Myving 24» і ви не пошкодуєте. Щоб правильно зібрати меблі – недостатньо мати потрібні інструменти.

Потрібен досвід багатьох років, щоб бути у курсі всіх нюансів та не нашкодити меблям. Так, багато хто збирають самі або викликають дешевого майстра по оголошенню, але, скрутити дошки між собою – не означає зібрати меблі правильно.

Через кілька місяців дверцята почнуть скрипіти або не закриватися до кінця, можуть піти драбинкою, не буде симетрії. У майбутньому, нехай і через тривалий час – меблі покосяться. Звичайно, ви все ще зможете користуватися, але охайний зовнішній вигляд буде втрачено назавжди.

Як цього не допустити? Найняти професіоналів, які виконають збирання акуратно і надійно. Збирання меблів від досвідчених фахівців збільшує граничний термін експлуатації навіть найдешевших меблів.

Меблі – це дуже чутливий організм. Все стоїть надійно і міцно, тільки якщо зібране правильно. У разі розбирання, можна нашкодити отвору для кріплення дверних петель або ж пошкодити самі петлі.

Пошкодження петель – пів біди, їх завжди можна замінити, а ось пошкодження отвору, після неакуратного розбирання, призведе до проблем при подальшій збірці.

Як підсумок, доведеться додатково ремонтувати місце кріплення або ж кріплення більше не буде настільки надійним.

Що стосується упаковки, то тут також мало просто обернути фасади меблів або дзеркала в пакувальний матеріал. Велика помилка самостійного розбирання і пакування – люди залишають ручки на дверцятах або ніжки на інших частинах меблів.

Як правильно упакувати меблі при переїзді:

• Обов'язково потрібно зняти всі ручки, коліщатка, ніжки, підписати їх і упакувати в окремій коробці.

• Всі полки і фасади накриваються картоном і потім обертаються пухирчастою плівкою в кілька шарів.

• М'які меблі повністю обертаються пухирчастою плівкою в кілька шарів, а накладні панелі та інші декоративні елементи додатково закриваються картоном.

• При наявності розкладних механізмів, вони фіксуються скотчем або іншим способом.

• Всі скляні дверцята та дзеркала обертаються картоном і пакувальної плівкою, ребра повинні бути захищені спеціальними накладками з поліетилену або пінопласту, при цьому вони запаковуються окремо один від одного, щоб в разі форс-мажору унеможливити масові пошкодження.

Очевидно, що витрачений час на складання меблів надає ключову роль на формування ціни. Відповідно, чим більше меблів під збірку – тим дорожче.

Зрозуміло, що збірка кухонного гарнітура займає набагато більше часу, ніж збірка столу або тумби під телевізор.

Також, на ціну впливає віддаленість від центру Києва, якщо ви живете десь в передмісті. (В разі, якщо ви наймаєте нас тільки для збирання меблів).

Якщо дивитися більш детально, як формуються розцінки на збірку меблів в Києві, то ціна серйозно залежить від типу робіт, а конкретніше:

• Збирання готових меблів. Наприклад, вам просто потрібно перевезти диван, шафу або полки з тумбами. Все це робиться елементарно і швидко: розібрали, перевезли, зібрали.

В даному випадку збирання меблів в Києві ціна невисока.

• Складання меблів з вбудованими елементами. У цьому ж випадку, мають бути більш складні роботи. Наприклад, меблі потрібно зібрати і «стягнути», якщо це кухонний гарнітур, установка вбудованої техніки займає додатковий час.

При наявності варильної панелі та врізної мийки – потрібна філігранна установка і непомітна герметизація швів. Звичайно ж, таке збирання меблів коштує набагато дорожче і кожен вид роботи вимагає додаткових витрат.

КОНТАКТИ
АДРЕСА

вул. Світлицького, 
26, Київ, Україна

ТЕЛЕФОНИ


+38 073 476 60 15

Топ категорії:

MYVING 24
Заповніть фор​му 
і ми вам зателефонуємо!